Wpis z mikrobloga

Dopiero zobaczyłem co się stało i film z organami, to #!$%@? dobry obłęd w oczach ma ten #!$%@?. Brak mimiki twarzy i #!$%@? w ogóle mało człowieczo ten typ wygląda. Tylko co, Major umarł i policja nie zawinęła tego typa skoro z nim chlał? Będzie jakieś dochodzenie? Jeśli maczał w tym palce, to przecież tacy odklejeńcy nie kończą na jednej akcji.
#kononowicz
  • 10
  • Odpowiedz
@Thiocomaster: Z nim na bank jest coś nie tak. Jak to wszyscy mówią, ma obłęd w oczach. Ja zawsze jestem przerażona jak się na niego patrzę, jakbym patrzyła w oczy jakiemuś demonowi. Na tym nagraniu wogole wygląda jak jakiś John Wayne Gacy czy inny Ted Bundy. Niby taki niepozorny, chudy dryblasek, ale widać, że ukrywa coś mrocznego
  • Odpowiedz
  • 1
@szatkownica: ja mam wrażenie jakbym gdzieś go widział po tym wyrazie twarzy, ale daleko mam do niego i tak się zastanawiam, czy ten film kiedyś widziałem, czy na mieście podobnych, bo czasami wpadałem na odklejeńców i może mieli podobny brak mimiki. No i właśnie taki niepokój wprowadza, że strach się plecami odwrócić, bo można założyć, że jest nieobliczalny. W technikum też miałem takiego #!$%@? co chodził z nożami w plecaku, #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@Thiocomaster: Kurła jaka historia... No właśnie często ci tacy niepozorni mają najbardziej nasrane w głowach i potrafią się z tym kamuflować. U dryblasa mimo, że jest niepozorny to i tak czuć niepokój, nawet pamiętam urywki z lajtow jak darł się niewiadomo czemu i zadawał majorowi jakieś #!$%@? pytania, że sam major patrzył się na niego jak na poyeba
  • Odpowiedz
  • 1
@szatkownica: no jeszcze coś mówił, że mieszka przy lesie i koty tnie itd. Tylko bił mimo wszystko od niego brak pewności siebie i założyłem, że zauważył ten niepokój i bawił się w mitomanię, żeby zyskać szacunek. No zajebisty sposób XD

Mówił też, że trenuje walkę nożem i że dawaj chodź po lekcjach ci pokażę, a no i na browara. Pomyślałem, że nie no, nie będę sam na siebie bata kręcił, ale
  • Odpowiedz