Wpis z mikrobloga

Patosąsiadka

Witam, potrzebuje rady.

Od niedawna wprowadziła się obok mojego mieszkania sąsiadka z nastoletnia córka. Bardzo często z mieszkania słychać głośnie krzyki, rzucanie różnymi przedmiotami itp. Sytuacja się powtarza. Raz zapukałem zapytać czy wszystko ok to kazała mi wypier*alac.
W obawie o jej córkę, sprawę zgłosiłem na MOPS.
Nie stwierdzono nieprawidłowości.
Na policję jak zgłaszali sąsiedzi to przyjeżdżali zawsze po fakcie.

Dziś ta patosąsiadka zapukała do moich drzwi i powiedziała ze pozwie mnie o zniesławienie za mój donos do mopsu.

A ja pytam skąd wie ze to ja ?

A ona ze dowiedziała się od znajomych z mopsu ze to ja…..

Jakie mogę podjąć kroki prawne wobec mopsu za ujawnienie moich danych osobowych tej osobie ?

Pozdrawiam

#patologiazmiasta #mops #afera #prawo #rodo
  • 5
  • Odpowiedz
@galas771: poza tym powiedz że żeby cię pozwać to musi uwiarygodnić skąd ma dane z MOPS że to ty i podać od kogo się dowiedziała, bo ty możesz teraz zaprzeczać, więc niech ci pokaże pismo z MOPS że to ty doniosłeś:) A jak to jakas jej koleżanka jej prywatnie powiedziała to niech udowodni że pracuje w MOPS i zajmowała się twoją sprawą i chcesz jej dane by się skonfrontować:) I będzie
  • Odpowiedz
A ja pytam skąd wie ze to ja ?


@galas771: wydaje mi się, że stąd:

Raz zapukałem zapytać czy wszystko ok to kazała mi wypier*alac.


Skojarzyła, że mogłeś ją zgłosić i po prostu Cię okłamała.
Najlepiej ją olać, nie może Cię za nic pozwać, co najwyżej chce Cię nastraszyć. A jeśli następnym razem będziesz słyszał awanturę to po prostu zgłoś ją anonimowo na policję.
  • Odpowiedz