Wpis z mikrobloga

można, część cech mają wspólną. obie substancje mogą wywołać odhamowanie, zerwanie filmu z amnezja i brakiem kontroli, obie spowalniają myślenie/percepcję, obie zaburzają motorykę. jak przesadzisz z dawką tez będziesz bełkotał + osiągniesz poziom intelektualny moderatora wykopu
natomiast jak masz na myśli skuteczność przy leczeniu to będzie inaczej. benzo jest 'czystsze', alko działa na dużo wiećej neuroprzekaźników niż gabaa.
nie masz zawrotów głowy po benzo w zasadzie (mozęsz się zataczać po duzych dawkach,
  • Odpowiedz
@soshiu: Alkohol i benzodiazepiny działają w podobny sposób, to i to to gabaergiki, tylko w nieco inny sposób modyfikują przepływ GABA w mózgu, jak dla mnie benzo działa jakby wziąć i usunąć z alkoholu 90% tej "fazy" a zwiększyć zalety, m.in uspokojenie, relaks, miorelaksację itp. Zresztą różne benzo różnie działają, np po bromazepamie jest wyraźne oszołomienie, a klonazepam bardzo często jest zdradziecki i nawet nie wiesz jak #!$%@? jesteś.
  • Odpowiedz
Zresztą różne benzo różnie działają, np po bromazepamie jest wyraźne oszołomienie


@GothBoyy666: a dla mnie to było najczyściej działające benzo. subtelnie i bez sedacji.
najmniej ufałem lorazepamowi a nie klonowi
kwestia osoby chyba
  • Odpowiedz
@soshiu: biorę ok 8 roku
fizycznie nie jestem uzależniony, psychicznie po takim czasie polegam na nich za bardzo.
normalne metody regulacji emocjonalnej nimi zastąpiłem w zbyt dużym stopniu, psychicznie więc powiedziałbym, zę w jakimś stopniu jestem uzależniony.

nie jest to natomiast uzależnienie gdzie biorę bez opamiętania albo coraz wiećej/częściej bez potrzeby. jedno opakowanie potrafi mi i na 2-3 miesiące wystarczyć jak względnie mało się złego dzieje. ale bywało, zę znikło w
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: masz swojego lekarza, który od 8 lat wypisuje ci to regularnie (psychiatre czy rodzinnego?) czy masz to z jakiegos innego "źródła" (hehe). Jak nie chcesz nie odpowiadaj, po prostu ciekawy jestem bo raczej myślalem że lekarze nie przepisują już tego tak jak cukierki jak dawniej, a tym bardziej na tak długo jak 8 lat.
  • Odpowiedz
mam swojego, ale on stary jest i wcześniej do niego chodziłem prywatnie. nie cierpi na benzofobie, nawet mi sam mówił, ze to nie jest duża dawka i można zwiększyć jak za mało.

jakbym chciał od niego coraz więcej to by miał problem na pewno, ale nigdy mi się nie zdążyło chcieć wiećej albo przed czasem. dawniej było doraźnie jedno opakowanie co pera miesięcy jak mówiłem, ze się skończyło, ale od paru lat
  • Odpowiedz
  • 0
@10129: a jak bym chciał powiedzmy uzyskac recepte na xanax to co musze powiedziec swojemu lekarzowi POZ? Myslisz ze skieruje mnie do psychiatry? A jesli nie to jakos online to sie da ogarnąć? Bo zdarzyło mi sie kiedys sprobowaf benzo i podobal mi sie efekt.
  • Odpowiedz
online już chyba zabronili wypisywać w tych ereceptach.
do psychiatry skierowania nie potrzeba.
masz w papierach u rodzinnego zaburzenia lękowe? z poz to loteria i to bardzo on zaburzen psychicnzych nie Bedzie chciał diagnozowac i dobierać leków na to.

przede wszystkich odradzam używanie tego określenia / nazwy. ani benzo ani substancji czynnych xd to on ma wymyślić, zę benzo CI potrzebne.

raczej nie do mnie pytanie bo nie musiałem tog wyłudzać, na
  • Odpowiedz
@10129: A próbowałeś midazolamu? Temu to dopiero nie można ufać. Co prawda czujesz, że jesteś na mocnej fazie, ale amnezja jest niesamowita. U mnie juz po 7.5mg podjezykowo wystąpywała
  • Odpowiedz
@GothBoyy666: nie, nie mam dostępu do tego. lorek u mnie wywoływał nie tyle amnezje bez ostrzeżenia co chec brania wiećej. ile bym nie zjadł ciągłe chciałam wiece i się kończyło na ~8 tabsach łykanych jak landrynki. co nie ma sensu bo nawet go nie oceniałem jako przyjemnego. powalone to było

z dziwnych doświadczeń to bardzo intensywne halucynacje po zolpidemie
  • Odpowiedz
@10129: Ja próbowałem prawie wszystkich benzodiazepin dostępnych w PL, i jedynie po midazolamie doświadczyłem tej słynnej złej strony benzo. Co prawda po lorku i klonie też trochę mi odbijało, ale midazolam to jednak topka pod wzgledem amnezji i #!$%@?
  • Odpowiedz