Wpis z mikrobloga

Mirasy - może ktoś wie.
Jest jakaś istotna różnica między serią Charmsów, która jest w sklepie oficjalnym Pandory, a tymi z allegro?
Bo cenowa różnica 70 vs 200 wskazuje, że ktoś tu próbuje polecieć - tylko nie wiem czy sklepy na allegro na badziewiu czy oficjalny sklep na cenie.

W każdym razie - najważnieszym czynnikiem jest dla mnie jakość, bo zależy mi po prostu na dobrze wykonanym prezencie, a nie na podrobionym badziewiu.

#pandora #bizuteria #prezent
  • 8
@xfin: No ale jesli oficjalny sklep sprzedaje po 200 to jakim cudem na allegro orginal bylby za 70? Wydaje mi sie to nie realne. Na bank #!$%@?.
No ale jesli oficjalny sklep sprzedaje po 200 to jakim cudem na allegro orginal bylby za 70? Wydaje mi sie to nie realne. Na bank #!$%@?.


@hanma: Widziałem cuda typu "oficjalne" sklepy w Polsce sprowadzają faktyczną oryginalną biżuterię np. z Brazylii, Argentyny i sprzedają z ogromnym przebiciem.

Dlatego spytałem. Jak to jakiś chłam, to oczywiście, że wezmę z oficjalnego ¯\(ツ)/¯
@xfin: Ale to pewnie jakies mniejsze sklepy ktore robily dropshipping ze swoim logo? Pandora to raczej marka z renoma i watpie zeby z nimi tak sie dzialo.
@xfin: akurat jestem hurtownikiem jubilerskim i sprzedaje w salonach te charmsy. Są nieco innych wymiarów niż oryginały. Jakość chińczyka, który kosztuje w hurcie od 20 do 50zl netto jest taka sama jak jakość Pandory. Wszystkie sieciówki ciągną towar z Azji i pewnie z tych samych fabryk. Walą w salonach ceny z kosmosu bo ludzie, którzy nie mają pojęcia o danym temacie sugerują się ceną a cena = jakość. Bzdura wierutna w
@MishMashStudio666: Kiedyś to bym powiedział ze może w urzędzie probierczym ale teraz to tam hula wiatr ( ͡° ͜ʖ ͡°) (przynajmniej w łódzkim).
A sam ciągnę bezpośrednio od Włochów, łańcuchy od producenta z PL, trochę rzeczy z Tajlandii, Meksyku (ale to już przez pośrednika).