Wpis z mikrobloga

Mam w bloku taka stara #!$%@? co ma juz chyba z 86 lat xD pare lat temu ta baba zyle sobie doslownie samotnie i beztrosko. Palila w #!$%@? szlugow (jej cale zycie opieralo sie tylko i wylacznie na paleniu szlugow; paleniu w starym z przed wojny piecu w zime bo hurr zimno i modleniu sie przy radiu maryja) przez co była #!$%@? cała od wyngla xD było u niej w mieszkaniu tak brudno, a ona sama byla tak brudna ze chyba miala zwynglone oczy bo nic nie widziala. #!$%@? od niej nie milosiernie, na dodatek jest mala jak jakis gnom. Kazdy bal sie w ogole do niej zagladac do mieszkania a co dopiero zagadac. Zyla se tak w skrajnym ubustwie i swoim zamknietym dla innych swiecie az w koncu moja mame razem z moja babke zainteresowaly sie nia i chcialy jej pomoc. TYLKO #!$%@? NA #!$%@? Teraz te #!$%@? ma w miare lepsze zycie ale za to jest jeszcze bardziej #!$%@?. Jej ulubione zajecie to wychodzenie na korytarz i patrzenie przez okno z ktorego i tak gowno widac bo firanki zaslaniaja 3/4 obrazu . Najgorsze jest to ze ta #!$%@? zawsze musi stac przy wyjsciu z mojego mieszkania i zawsze musze #!$%@? ją drzwiamy. Jestem ciekaw czy ją to boli xD czasem zdarza mi sie jebnac jej bardzo mocno. Kiedy juz otrzymuje hita w plecy z drzwi, pospiesznym ruchem #!$%@? do swojego mieszkania i bunkruje sie. W okolicznosci kiedy to ja wchodze po schodach na gore, a reczej wbieguję. Te #!$%@? slyszy moje mocne tupanie i #!$%@? jak szalona do swojego mieszkania i znow bunkruje (jakbym byl dla niej jakims wielkim demonem zla ktore szarzuje aby ją #!$%@? xD). Czasem udaje mi sie po cichutku wejsc na swoje pietro probujac ją nie sploszyc, a wtedy wyskakuje jej na przeciw i krzycze "TY #!$%@? HAHAHAHA NIE UCIEKNIESZ MI". O #!$%@? jak ona wtedy jest osrana, jak ona szybko #!$%@? do domu to az poezja xD

#coolstory #truestory
  • 3