Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #dzialki #budujzwykopem

Aktualnie szukam działki pod budowę domu. Odległość do 25 km od centrum Warszawy, zakładany budżet do 300-350 zł/metr. Jakie rejony są Waszym zdaniem godne zainteresowania jeśli ma się na stanie kaszojada, który właśnie idzie do podstawówki i pracuje się w 50% zdalnie?
  • 16
  • Odpowiedz
@deviator: w dowolnym kierunku? Ja bym szukał w okolicach linii kolejowych i tras szybkiego ruchu prowadzących do Warszawy, że względu na komunikację z miastem.
Kaszojad dorośnie, będzie do ogólniaka chciał dojeżdżać lub na studia, to będziesz mieć problem jak nie będzie dobrego dojazdu.
Inną kwestią jest centrum Twojego życia, bo jak z różowym teraz koncentruje się się np na białołęce i tam do roboty dojeżdżacie, to raczej w stronę Góry Kalwarii
  • Odpowiedz
@deviator: polecam zawezic sobie miejsca do takich, ktore maja stacje PKP/WKD w zasiegu spaceru (do 15 minut). To jest niesamowity komfort, z ktorego nie zdawalem sobie kiedys sprawy, szczegolnie jesli nie chcesz byc pelnoetatowym taksowkarzem dla swoich dzieci.
  • Odpowiedz
niemniej ten czynnik winduje solidnie ceny


@deviator: to niestety prawda, kwestia co jest dla Ciebie priorytetem - odleglosc od centrum czy stacja w poblizu domu. U mnie wygrala stacja kosztem kilku kilometrow dalej od centrum.
Swoja droga ta dzialka w Kaniach jest za droga - bardzo waska (18 metrow tylko) i trzeba jeszcze pociagnac media, nie zdziwilbym sie jak jest tam jeszcze wiecej kwiatkow typu slup na dzialce albo jakas sluzebnosc.
  • Odpowiedz
  • 1
@herbatananoc No nie wiem czy drożej niż w Warszawie, chyba jednak wille na Filtrowej droższe ;) I o ile generalnie masz rację, to z tego zestawienia kilka razy w Kaniach widziałem coś relatywnie niedrogiego. Nie wiem do końca czemu, zwykle diabeł tkwi w szczegółach
  • Odpowiedz