Wpis z mikrobloga

@oszty: macie niektóre dziwne wartościowanie. Ja bym nie stawiał równości z małolatem który poszedł z ciekawości bzykać starszą babkę za jej namową, z tym że facet siłowo bierze bez zgody kobietę i ją gwałci.
@Pabick: tak, bo chłopcy nie są gwałceni, tylko dziewczyny. Dorabiasz sobie usprawiedliwiającą historię do przestępstwa seksualnego bo zgrywa się z twoimi perwersyjnymi pragnieniami. Wykorzystanie zawsze pozostawia za sobą skutki.
@oszty: To się doucz co to jest gwałt.

Gwałt, zgwałcenie – zmuszenie drugiej osoby do obcowania płciowego, poddania się innej czynności seksualnej lub wykonania takiej czynności przez jedną lub wiele osób, posługujących się siłą fizyczną, przymusem, nadużyciem władzy, podstępem lub wykorzystujących niemożność wyrażenia świadomej zgody przez daną osobę. Sprawca gwałtu nazywany jest gwałcicielem.
ludzie, k#rwa obudźcie się!!! Czy naprawdę cały ten naród jest taki po#ebany? laski pisząc, że taki brunet to mógłby mnie zgwałcić, ja chcę dwa razy itp. to nic innego jak ich fantazje o seksie z dominującym facetem i chu# z tym jakiej on jest narodowości i czy jest to według mnie słabe? Tak, ale one nie mają na myśli brutalnego gwałtu gdzie laska krzyczy, płacze i drapie oprawce. Tak samo w drugą
@BiauekRemover: za kazdym razem jak jest akcja z "gwaltem" nauczycielki na chlopcu to szympansy w komentarzach przyznają sie ze zawsze bylo to ich marzeniem. Chec bycia zdominowanym przez atrakcyjna jednostke plci do ktorej sie odczuwa pociag jest normalna
@fajny-_-login: jeśli już to nie gwałtem tylko romansem, nie znam żadnego przypadku w którym gwałt na chłopcu przez nauczycielkę był propsowany - jak znasz to podeślij, chętnie poczytam

I nie, chęć bycia zdominowanym przez kogoś to nie jest "norma" , jeśli dla Ciebie jest to masz skrzywioną seksualność - w takim stopniu nic w tym złego i osobiście mam to w dupie, ale nie normatyzujmy rzeczy które normą nie są, tym
@BiauekRemover: Wystarczy poczytać komentarze na mediach społecznościowych przy takich akcjach. Nie normatyzuję niczego, znajdziesz multum społeczności dedykowanych eksploracji sadomasochistycznych zapędów, całkiem licznych. Na mniejszej skali obserwując otoczenie możesz zauważyć, że np. hetero mężczyznom #!$%@? bez #!$%@?ącej ich suki gderającej im nad uchem i dyktującym im tok życia, a hetero kobiety chodzą zestresowane bez owłosionej śliniącej się małpy u ich boku, co czasami ryknie na nie i pobije się z innymi małpami