Wpis z mikrobloga

Pytanie do #niebieskiepaski. Gdzie Waszym zdaniem lepiej odbyć swój pierwszy raz?

Ja sam miałem u divy. Kiedyś w pracy spotkałem się z hejtem na kurtyzany w rozmowie kilku osób, sam nie brałem udziału w rozmowie i oni nie wiedzieli o moim położeniu. I jeden z nich chwalił się pierwszym seksem w klubie, gdzie nic potem nie pamiętał...
#seks #kiciochpyta #logikaniebieskichpaskow #prawiczek
Pobierz Ca_millo - Pytanie do #niebieskiepaski. Gdzie Waszym zdaniem lepiej odbyć swój pierws...
źródło: csm_das-erste-mal_6c31120d4f

No właśnie?

  • W klubowym kiblu/po imprezie po pijaku 22.1% (21)
  • U divy na trzeźwo 14.7% (14)
  • Obojętnie 11.6% (11)
  • Ani tu, ani tu 41.1% (39)
  • Różowa/sprawdzam wynik 10.5% (10)

Oddanych głosów: 95

  • 5
@Ca_millo: nie no, seks w randomową laską w obejszczanym kiblu, będąc w stanie nietrzeźwości to przecież najlepsza możliwa opcja xD

Ja tam nie widze nic złego w chodzeniu na #!$%@?.

Nie trzeba #!$%@?ć szajsu, żeby mieć SZANSĘ zaruchać. Nie tracisz pieniędzy oraz nie marnujesz czasu, no i przede wszystkim: No strings attached.

Szukasz odpowiedniej prostytutki, umawiasz się, płacisz, dostajesz usługę, wychodzisz.
nie no, seks w randomową laską w obejszczanym kiblu, będąc w stanie nietrzeźwości to przecież najlepsza możliwa opcja xD


@MirkobIog: nie przeżyłeś nie hejtuj XD
Adrenalinka taka, że uczucie zajebiste. A jak jeszcze laski totalnie nie znasz, zalewasz ją w środku i #!$%@? to dopiero adrenalinka XD