Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mega_Smieszek: się odpowiada "to daj mi X (coś czym ten osobnik się zajmuje lub ma, chyba, że niczym się nie zajmuje i nic nie ma), dla dzieci/psa/rybek". Wtedy następuje przepalenie zwojów "ale jak to za darmo mam dać?", kilka #!$%@?, wyzwisk od #!$%@?ów i koniec rozmowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: tu nie ma rozróżnienia nie płęć. janusze i grażyny są wszędzie. Ja mogę na dzień dobry podać kilka podobnych przykładów wśród dawnych znajomych płci męskiej
  • Odpowiedz
@bartd: Tego typu matki nigdy dzieci nie chciały ale presja społeczna je do tego zmusiła i po urodzeniu zderzyły się z rzeczywistością jak ciężkie jest wychowanie dzieciaka nie mając odpowiednich finansów. Dlatego wpadają w frustracje w każdej sytuacji kiedy musza się skonfrontować z kosztami życia. Mysla ze ludzie będą klękać przed nimi tylko dlatego bo maja dzieci. Ich wyobrażenia związane z bycia matka zostały wykreowane w oparciu opowieści koleżanek, filmy, seriale
  • Odpowiedz
czemu madki sa takie wulgarne...


@bartd: bo spoleczenstwo przyzwyczailo je do tego ze jak urodzily bachora to w koncu cos osiagnely, SĄ KIMŚ i moga innych ludzi traktowac wlasnie w taki sposob.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek:
Wykopki: śmieją się z ludzi oglądających kabarety i uważają, że są lepsi
Też wykopki: podniecają się obrazkiem z generatora wrzuconym przez OPa

Halyna chodź na wypok zobacz co chłop napisał madka chce czereśnie i nie chce płacić za bombelki
Bananek2 - @Mega_Smieszek: 
Wykopki: śmieją się z ludzi oglądających kabarety i uważa...

źródło: IMG_6281

Pobierz
  • Odpowiedz
@Harven: #!$%@? jakie teorie xD ładnie macie na strychu xD Ludzie są chciwi i pazerni od zawsze i nieważne czy mają dzieci czy nie, dzieci to po prostu kolejna wymówka xD
  • Odpowiedz