Wpis z mikrobloga

Ale jakby co to pamiętajcie, że on jest za


@Smarek37: Ale to jest dowód na prorosyjskość? Napisałem kilka tysięcy komentarzy pod tagiem i nie znalazłeś nic lepszego?
  • Odpowiedz
  • 2
@Koniasz: tak to jest dowód na prorosyjskość. Podam ci inny hipotetyczny przykład. Powiedzmy, że mam sąsiada, któremu niby dobrze życzę. Sąsiad złamał nogę i ja na to he he, XD po co łaził jak ma koślawe giry. To co, dobrze mu życzę?
  • Odpowiedz
@Smarek37: Najlepsze jest to że aktywność i te kilka tysięcy to od jesieni poprzedniego roku. Wygląda po prostu na przejęte konto i tyle.
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to że aktywność i te kilka tysięcy to od jesieni poprzedniego roku. Wygląda po prostu na przejęte konto i tyle.


@Mitur: Kolejny pijany xD. Ja swój pierwszy komentarz na wykopie napisałem 9 lat temu pod tagiem Ukraina i od 9 lat się głównie pod nim wypowiadam i każdy to może sprawdzić tak więc po co kłamiesz?
  • Odpowiedz
Podam ci inny hipotetyczny przykład. Powiedzmy, że mam sąsiada, któremu niby dobrze życzę. Sąsiad złamał nogę i ja na to he he, XD po co łaził jak ma koślawe giry. To co, dobrze mu życzę?


@Smarek37: Ale ten przykład jest głupi xD. Bo gdybym się śmiał z tego który złamał nogę oznaczałoby, że się z niego śmieje a nie że popieram jego koślawe nogi. Nawet głupiego przykładu nie potrafisz podać bez
  • Odpowiedz
  • 6
@Koniasz:

Ale ten przykład jest głupi xD

Nie jest głupi, po prostu nie jesteś w stanie tego zrozumieć nawet gdy tłumaczy się to tobie jak małemu dziecku.

ja się nie śmieje z Ukrainy tylko z ukraińskiej debilnej propagandy.

Ta ukraińska "debilna" propaganda nie jest tworzona dla ciebie, tylko dla tych którzy bronią swojego kraju, by podnosić ich morale. Czyli wg ciebie ruska wręcz kretyńska propaganda mająca na celu dopingować chorych ludzi
  • Odpowiedz
Nie jest głupi, po prostu nie jesteś w stanie tego zrozumieć nawet gdy tłumaczy się to tobie jak małemu dziecku.


@Smarek37: Ładny fikoł xD.

Ta ukraińska "debilna" propaganda nie jest tworzona dla ciebie, tylko dla tych którzy bronią swojego kraju, by podnosić ich morale


@Smarek37: No tak Saszka w okopie któremu zabrano telefon na 100000% czuje się mocniejszy jak na wykopie ktoś wrzuca ukraińską propagandę.

Czyli wg ciebie ruska wręcz
  • Odpowiedz
  • 0
@Koniasz:

A najwięcej o onucach piszą konta założone po rozpoczęciu wojny takie jak twoje. No co za przypadek ani trochę nie jest to podejrzane xD

Cytując ciebie "Ładny fikoł xD"
To weź zgłaszaj moderacji, że założyłem tu konto zaraz po wojnie, żeby siać ukraińską propagandę i polować na czarownice. Jprd jaki ty masz spaćkany łeb typku.
  • Odpowiedz
  • 0
@Koniasz:

No tak Saszka w okopie któremu zabrano telefon na 100000% czuje się mocniejszy jak na wykopie ktoś wrzuca ukraińską propagandę

Typie, ruscy mordują cywili i to oni potrzebują dobrych informacji żeby się nie załamywać, a nie Saszka w okopie.
  • Odpowiedz
Typie, ruscy mordują cywili i to oni potrzebują dobrych informacji żeby się nie załamywać, a nie Saszka w okopie.


@Smarek37: Ty nawet nie pamiętasz co pisałeś kilka minut wcześniej xD?

Ta ukraińska "debilna" propaganda nie jest tworzona dla ciebie, tylko dla tych którzy bronią swojego kraju, by podnosić ich morale
Czy po prostu kolega z biura wszedł za ciebie ?
  • Odpowiedz
nie łap mnie za słówka gościu


@Smarek37: A ty mnie łapiesz za jakiś śmieszkowy komentarz i to przedstawiasz jako prorosyjskość

Dobra, weź już nie pisz do mnie ruski trolu.


@Smarek37: Robisz o mnie wpis a potem płaczesz bo przegrywasz dyskusje xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@Koniasz:

Robisz o mnie wpis a potem płaczesz bo przegrywasz dyskusje xD.

XD
Potężny koniasz, jak potężna rOsja zawsze wygrywa.
Twoja wygrana dyskusja jest tak wygrana, jak to, że twoi ziomale to druga armia świata. Czyli w twojej fantazji.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz