Wpis z mikrobloga

  • 218
ale o co chodzi? To chyba problem tego który potraktował tweeta jako program partii, nie? Więc pytanie Mentzena zasadne.


@Shagal: ja #!$%@? xDDD HAHAHAHAHA
  • Odpowiedz
@officer_K: no wytłumaczyć tę logikę. Gość wrzuca tweeta z nierealnym haslem, opatrzonym emotką ";)" która jest symbolem żartu, drugi ktoś inny bierze to za deklaracje, że to jest program partii i teraz oczekuje, że wrzucający tweeta bedzie się z tego tłumaczył. Jeśli sens tego wszystkiego jest inny to wyjaśnij.
  • Odpowiedz
  • 37
no wytłumaczyć tę logikę. Gość wrzuca tweeta z nierealnym haslem, opatrzonym emotką ";)" która jest symbolem żartu, drugi ktoś inny bierze to za deklaracje, że to jest program partii i teraz oczekuje, że wrzucający tweeta bedzie się z tego tłumaczył. Jeśli sens tego wszystkiego jest inny to wyjaśnij.


@Shagal: chłopie jak ty na prawdę nie ogarniasz o co chodzi każdemu wyśmiewającemu tego marnego populistę to ja nie zamierzam tracić nawet minuty
  • Odpowiedz
  • 34
@Shagal: ale myślisz, że ja mam obowiązek tłumaczyć się przed anonimem broniącym populistycznego katotaliba z pryszczami? Kiedyś próbowałem z takimi rozmawiać ale już z tego wyrosłem. Uznaj to za "wygraną" w dyskusji i wspieraj sektę!
  • Odpowiedz
Przyjmijmy że jestem głupszy niż Ty i waham się czy oddać głos na konfę. Pomóż mi i wyjasnij mi dlaczego jest to kompromitacja Mentzena. Wyraźnie dostrzegasz coś więcej, chcę zrozumieć.
  • Odpowiedz
@Shagal: prank stulecia normalnie. postulat głoszony 4 lata nagle stał się żartem przez emotkę we wpisie XD zróbcie jakis tutorial jak odróżniać żarty mentzena, a jak te twitty pisane na serio, bo można się pogubić.
  • Odpowiedz