Wpis z mikrobloga

Przy okazji wyjścia na jaw prawdy o Konfederacji i ich poglądów na wiek emerytalny czy obowiązkowe ćwiczenia wojskowe - nie dajcie sobie wmówić, że Lewica jest za równym wiekiem emerytalnym czy przeciwko obowiązkowym ćwiczeniom wojskwowym.

W tych kwestiach wszystkie partie w parlamencie mogą podać sobie ręce. Dlatego prawdziwy zwolennik praw mężczyzn nie odda głosu na żadną z nich

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #obowiazkowecwiczeniawojskowe #emerytury #polityka
sildenafil - Przy okazji wyjścia na jaw prawdy o Konfederacji i ich poglądów na wiek ...

źródło: temp_file.png2071181384771052016

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomnę jeszcze że wszyscy politycy SAMI się zwolnili z ustawy o obronie ojczyzny.
Nie zdziwcie się zatem jak zwolnią się z innych ustaw, bo te zostaną Wam jeszcze bardziej narzucone.
„Panie Areczku, wolność, zdrowie i bogactwo są dla rządzących. Dla Pana mamy zasuwanie na poligonie, brak zabezpieczeń pomocy psychiatrycznej, cyfrową tożsamość, jawność dochodów i zakaz opuszczania kraju kiedy my sobie tego zażyczymy."

ziumbalapl Jaki to był niby progres za PO? Największa fala
  • Odpowiedz
a mnie najistotniejsze jest to, że ludzie zauważyli, że Konfederacja nie jest promeska xD S


@ziumbalapl: według tęczaka
według mnie głosowanie przeciw ustawie "antyprzemocowej" jest promęskie
a ty po prostu wycierasz sobie promęskością swoje poglądy polityczne, zresztą już ją odrzuciłeś jak szmatę. Klaunie XD
  • Odpowiedz
według mnie głosowanie przeciw ustawie "antyprzemocowej" jest promęskie


@Usmiech_Niebios: Czyli jak rozumiem chcesz głosować na Konfe, pomimo obojętności wobec wieku emerytalnego, czy poboru? Bo jeśli nie, to nie wiem o ch## ci chodzi, nie przedstawiasz żadnych alternatyw, przyszedłeś jedynie ujadac xD
  • Odpowiedz
Ale tak, dla mnie owo głosowanie jest właśnie promęskie, chociaż już pokazałeś że promęskość jest jak twoja męskość - po prostu ci zwisa :D


@Usmiech_Niebios: Odpowiedź w stylu Mentzena, równie dobrze moglbys odpowiedzieć "asuhasdhjfsdfhsdjfsdf" :D Ale miłej zabawy w głosowaniu na partie nie będącą pro-męską, robisz to samo co ja, tylko przy okazji ściągasz na Polskę kolejne latka katotalibanu :)
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: czensę się i boje się, jeszcze rosją postrasz XD
Zresztą zawodowy ujadacz polityczny co jeszcze miałby zrobić poza zignorowaniem głosowania w sprawie ustawy antyprzemocowej? Odpowiedź w stylu tuska to jedyne co ci zostało XD
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios: Obowiazkowa sluzba wojskowa i wiekszy wiek emerytalny - brzmi mocno promęsko :) I zeby nie bylo - dla mnie takie rzeczy nie sa priorytetem, juz tlumaczylem - pisze jeszcze raz, bo prawdopobodnie nie dotarlo. Ja uwazam, że FAJNIE BY BYLO gdyby partia na ktora oddaje glos zrobila cos w kierunku pozytywynych zmian, natomiast Ty, bocie, twierdzisz, że Konfederacja jest pro-męska, gdy jest odwrotnie xD
  • Odpowiedz
wiadomo, a jak powołam się na ustawę "antyprzemocową" to się zamykasz XD


@Usmiech_Niebios: A co mam pisać o tej ustawie, skoro masz na tyle uszkodzony mózg, by nie rozumieć, że ta ustawa nie chroni tylko kobiet? XD Fajne odwracanie kota ogonem, miłego głosowania na antymęską partię! :D
  • Odpowiedz