Wpis z mikrobloga

Przy okazji wyjścia na jaw prawdy o Konfederacji i ich poglądów na wiek emerytalny czy obowiązkowe ćwiczenia wojskowe - nie dajcie sobie wmówić, że Lewica jest za równym wiekiem emerytalnym czy przeciwko obowiązkowym ćwiczeniom wojskwowym.

W tych kwestiach wszystkie partie w parlamencie mogą podać sobie ręce. Dlatego prawdziwy zwolennik praw mężczyzn nie odda głosu na żadną z nich

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #obowiazkowecwiczeniawojskowe #emerytury #polityka
sildenafil - Przy okazji wyjścia na jaw prawdy o Konfederacji i ich poglądów na wiek ...

źródło: temp_file.png2071181384771052016

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
@sildenafil: Tracę moralne prawo do wypowiadania się na tematy praw mężczyzn? Bo co? Bo Ty tak mówisz?

Masz tak sekciarskie podejście do polityki, że aż się niedobrze robi od czytania tego.

I proszę, nie pisz mi, że coś mnie boli, bo uderza w moją ulubioną partię. Nic mnie nie boli, a ulubionej partii nie mam. Byłem członkiem pewnej młodzieżówki partyjnej, ale szybko ją opuściłem. Politykę natomiast śledzę dość wnikliwie mniej więcej od 2007 roku i uwierz mi, że zdążyłem nabrać do niej dystansu, co umożliwia mi nieangażowanie się w różne partyjne krucjaty, w których wiele osób jedynie się
  • Odpowiedz
@sildenafil Nie przejmuj się.
Tacy ludzie muszą sami zrozumieć i dojrzeć do pewnych spraw. Znam ten typ dyskutanta. Tłumacząc im proste fakty to jak grochem o ścianę.
Teraz uważa że jest za poborem bo sytuacja i tak dalej. Jutro będzie uważać że trzeba zakazać aborcji, bo przecież ktoś musi rodzić więcej dzieci. Nieważne że w obu przypadkach grozi kara śmierci za odmowę.

Smutnym i przerażającym jest że jako facet, tacy patrzą
  • Odpowiedz
  • 1
@rzuf22: PO zniosła pobór, a teraz zapowiedziała jego przywrócenie w okrojonej formie. Więc każdy kto głosuje na PO popiera przywrócenie poboru, proste.

nie głosując lub oddając głos nieważny efektem jest wspieranie partii, która wygra całe wybory.

A oddając ważny głos efektem jest wspieranie partii, która postuluje anty-męskie rozwiązania. Wolę być tym pierwszym.
  • Odpowiedz
  • 1
Tracę moralne prawo do wypowiadania się na tematy praw mężczyzn? Bo co?


@zymotic: Bo wielokrotnie sugerowałeś, że oddasz ważny głos w wyborach. A nieważne na jaką partię byś zagłosował, to wesprzesz anty-męski program i działanie.

I nie dziw się, że ludzie wytykają Ci hipokryzję, bo jeszcze do niedawna odnosiłeś się dość życzliwie do Konfederatów.

Fakty nie znają życzliwości lub zawiści. Ja przedstawiam fakty np. pokazuję jak głosowały dane partie w sejmie. Teraz będę też pokazywał jak wypowiadali się konretni politycy np. Mentzen. Ale nie tylko.
  • Odpowiedz
A oddając ważny głos efektem jest wspieranie partii, która postuluje anty-męskie rozwiązania. Wolę być tym pierwszym.


@sildenafil: wiem, już pisałeś, że wolisz pis
  • Odpowiedz
Lukardio: Nie żeby coś ale lewica najwięcej o tym krzyczała. Oczywiście, ta sama „liberalna" lewica która tak bardzo „dba" o równość płci.
@harrame dobrze pisze.
  • Odpowiedz
Pomówienia to Wy chyba macie we krwi xD


@sildenafil: Typie, dosłownie chwilę temu założyłeś sobie, że jestem zwolennikiem Lewicy (pewnie na podstawie obserwacji porannego kloca), a jak się odniosłem i naprostowałem (nie jestem ich wyborcą) to oczywiście cisza. No, ale nic nowego, moralność Kalego XDDDD I od razu zaznaczę, żeby nie było dalszych fikołeczków - jestem w 100% za tym, by nie było obowiązkowego poboru, oraz chcialbym takiego samego wieku
  • Odpowiedz
Proponuję przekonywać partie polityczne do wycofania się z tej ustawy i poprawy sytuacji zawodowych wojskowych. Trzeba też spamować ich profile na FB.
Im więcej, tym lepiej.

Chyba że chcecie być później ciągani co roku na obowiązkowe szkolenia czy rok służby, tak jak Wasi synowie/ojcowie/krewni itd., a tymczasem Polki będą spędzać czas z Ukraińcami.
  • Odpowiedz
  • 1
@ziumbalapl: no dobrze, nie jesteś wyborcą Lewicy, jesteś przeciwko obowiązkowym ćwiczeniom wojskowym i za równym wiekiem emerytalnym więc zgodnie z algorytmem powinieneś... oddać nieważny głos/nie iść na wybory. Zgadza się?
  • Odpowiedz
no dobrze, nie jesteś wyborcą Lewicy, jesteś przeciwko obowiązkowym ćwiczeniom wojskowym i za równym wiekiem emerytalnym więc zgodnie z algorytmem powinieneś... oddać nieważny głos/nie iść na wybory. Zgadza się?


@sildenafil: Oddam głos na PO, gdyż mam dość PiSu, powinno się ich odsunąć od władzy. Takie sprawy jak wiek emerytalny, czy ćwiczenia wojskowe są istotne, ale drugorzędne - póki co, należy uwolnić Polskę od władzy katotalibanu. Jeżeli PO wygra, to będę
  • Odpowiedz
  • 1
@ziumbalapl: zawsze zakładałem, że jesteś wyborcą Lewicy, a nie znam wyborcy Lewicy, który popiera promęskie postulaty.

Ciężko mi też zrozumieć jak będąc zwolennikiem praw mężczyzn można oddać głos na partię, która kilka miesięcy temu zapowiedziała powrót obowiązkowych miesięcznych ćwiczeń wojskowych.

Ale widać można.
  • Odpowiedz
zawsze zakładałem, że jesteś wyborcą Lewicy, a nie znam wyborcy Lewicy, który popiera promęskie postulaty.


@sildenafil: XDDD

Ciężko mi też zrozumieć jak będąc zwolennikiem praw mężczyzn można oddać głos na partię, która kilka miesięcy temu zapowiedziała powrót obowiązkowych miesięcznych ćwiczeń wojskowych.


Co mi z oddania głos na potencjalną pro-męską partię, skoro głosowanie na nią to głos zmarnowany?
  • Odpowiedz
  • 1
@ziumbalapl: ale nie istnieje promęska partia startująca w skali kraju w wyborach.

Mnie tylko jedno ciekawi: oddasz głos na PO, PO wygra, PiS zostanie odsunięty od władzy, sukces. PO następnie przywróci pobór do wojska. Czy jako przeciwnik poboru będziesz czuł się chociaż trochę winny za to, że przyłożyłeś rękę do jego przywrócenia?
  • Odpowiedz
ale nie istnieje promęska partia startująca w skali kraju w wyborach.


@sildenafil: No właśnie - należy więc głosować na partię mogącą zagrozić PiSowi. Już rozumiesz? Jeszcze coś?

PO następnie przywróci pobór do
  • Odpowiedz
Trudno, jakoś to przeżyję.

@ziumbalapl: wiadomo, można się przyzwyczaić. Do ustawy "antyprzemocowej" też.

Jeżeli PO wygra, to będę mieć nadzieję, że przychylą się w stronę promęskich postulatów, w stronę równości

A zrobią to wygrywając na postulatach antymęskich bo... Szachy 5d! I jak rządzili to kwotę wolną od podatku podnieśli o 2 złote, a teraz chcą do 60 k ale tylko by walczyć z pisem
  • Odpowiedz
@ziumbalapl: Wybacz, ale to jest bardzo naiwne myślenie.
PO i PiS to jedyne partie które mają realną szansę rządzenia w tym kraju, i co do tego nikt nie ma wątpliwości. Problem w tym że obydwie są właściwie tym samym, tylko podzielonym na dwie części i uprawiającym swój teatrzyk pod publiczkę by wyborcy myśleli że mają jakiś wybór. Ludzie już mają dosyć ciągłych kłótni PO i PiSu. W tym jeszcze większego rozdawnictwa pieniędzy na plusy, programy dla matek i starców którzy rąbią facetów na każdym kroku.

Sildenafil i Usmiech_Niebios dobrze piszą że PO jest za przywróceniem poboru. Głosując na jakąkolwiek partię która to wspiera, sam się przyczyniasz do działań na szkodę mężczyzn.

Odsunięcie PiSu od władzy nie sprawi że nowy rząd zacznie lepiej rządzić, a już zwłaszcza uwzględniać postulaty mężczyzn. Chyba za dużo TVNu oglądasz, lub zwyczajnie jesteś zmanipulowany jednostronnym przekazem. Nie ma żadnej reguły mówiącej o tym, że opozycja to ta dobra strona, a PiS jest tą złą. Równie dobrze może być (i na pewno będzie) gorzej niż za kadencji PiSu. Ciekawe, co zrobią ludzie jak się właśnie okaże że PO będzie jeszcze gorzej rządzić? A sądząc po tym jakiego bigosu narobił PiS nikt nie powinien mieć wątpliwości że nowy rząd będzie mieć
  • Odpowiedz
Nie jestem antymęski, no ale muszę, po prostu muszę głosować na partię dymającą facetów. Nie dlatego że ta druga dyma bardziej, co to to nie. Mnie bolą wały i bezkarność, a faceci to tam miejsce gdzieś poza skalą. Ale jestem wybitnie promęski, najbardziej na mirko XD


@Usmiech_Niebios: Nie wiem po co tu ujadasz, dla mnie najistotniejsze jest to, że ludzie zauważyli, że Konfederacja nie jest promeska xD Skoro "nie ma
  • Odpowiedz
Problem w tym że obydwie są właściwie tym samym


@Xing77: No, dokładnie to samo. To nie jest wcale tak, że za PO był właściwie progres w każdej możliwej kwestii, a Polska radziła sobie bardzo dobrze w trakcie kryzysu w Europie, absolutnie nie! 3/10, próbuj dalej
  • Odpowiedz