Wpis z mikrobloga

Bednarek nie musi nic mówić bo po samej mordzie widać, że cwiercmozg. Santos niech przed takimi meczami spyta każdego z osobna czy chcą wakacji, proste pytanie, taki bednarek bez chwili zastanowienia odpowiedziałby, że chce i sprawa rozwiązana, nie powoływać. Jak słucham tych pseudo ekspertów typu Borek czy innych Wawrzyniakow, że pierwsza połowa dominacja to mam wrażenie, że patrzymy tylko na to jak grają nasi, a nie jak przeciwnik, w pierwszej połowie Mołdawia wyszła obsrana, nie atakowali, nie presowali, jedyne co robili to, własna połowa i chaotyczne wybijanie piłek, już wtedy można było zauważyć jak bardzo jesteśmy upośledzeni z piłką przy nodze. W drugiej połowie zrozumieli, że Polacy są turbo #!$%@? i wystarczyło zacząć biegać i doskakiwać do zawodnika przyjmującego piłkę i się zaczął spektakl kalectwa w naszym wykonaniu.

Reasumując, repra nie jest #!$%@? skillowo, oni poprostu mają w dupie grę w reprezentacji, a Lewandowski tak jak zasługuje na szacunek, tak po takich meczach powinien zostać wywieziony na taczce z tego #!$%@? w Mołdawii. Potwierdzają się opinię, że to nie kapitan.
#reprezentacja #mecz #pilkanozna
  • 18
  • Odpowiedz
  • 43
@willyfog po #!$%@? #!$%@? się do lewego? miał asystę i gola, atak zrobił swoje, #!$%@? się do obrony, gardzę takimi uogólnieniami które stosujesz
  • Odpowiedz
  • 51
@odislaw Jeśli interesujesz się sportami drużynowymi, powinieneś wiedzieć, że drużyna słucha i idzie za kapitanem, gdy nie idzie to on jest odpowiedzialny za to, żeby na boisku ich podnieść i pokazać, że przyjechaliśmy do #!$%@? żeby ich roznieść w pył, tak jak to powinno wyglądać, jesli nasz virgin kapitan schował głowę w piasek i nie miał odwagi wyjść na konfe, nie miał jaj żeby podnieść drużynę w trakcie spotkania, to, to jest
  • Odpowiedz
@willyfog xD
oglądam mecze świadomie od Espana 82
nie szanujesz go za ambicje? przecież gość na kilka wielkich imprez sam na plecach wprowadził te bandę kopaczy, ja go podziwiam że jeszcze mu się chce przyjeżdżać i pomagać tej reprze mimo takiego gównianego hejty(między innymi ty)
oj ludzie będą plakac jak skończy karierę i wrocimy do starych mrocznych czasow
  • Odpowiedz
  • 0
@odislaw Nie tacy kończyli, a repka od lat prezentuje podobny poziom, czy coś się zmieniło w grze od roku 2002? Oczywiście, że nie, dlaczego? bo kopacze mają za nic grę w repce.

Co do wielkich imprez, eliminacje tak naprawdę się same wygrywaja, wczorajsza przegrana i tak nie wyklucza nas bo jesteśmy piłkarsko poprostu lepsi od pozostałych ekip, jeśli Lewandowski poniesie nas na plecach na wielkiej imprezie, wtedy zwrócę mu honor.

btw. jak
  • Odpowiedz
@willyfog ty chyba nie oglądałeś wielu meczy jak np mmecz ze Szkocją? xD
facet jest topem ale niewiele więcej może zrobić z takimi dałnami niż awans
spójrz na Ryana Gigsa czy teraz Hallanda
  • Odpowiedz
a co on miał z bandą kopaczy zrobić? pobić ich?


@odislaw: Ale dlaczego mnie o to pytasz? Kolega wyżej stwierdził, że Lewy nie nadaje się na kapitana. Ty napisałeś, że miał bramkę i asystę. Piszecie, tak jakby, o dwóch różnych rzeczach. Tyle.

A skoro o funkcji kapitana mowa, to dla wielu brak kapitana zespołu na konferencji pomeczowej był rozczarowujący.
  • Odpowiedz
  • 1
@odislaw oglądałem każdy mecz repki w erze Lewandowskiego. Zresztą, co ja będę Ci wymieniał argumenty, skoro wchodząc na twój profil już wiem, że mam doczynienia z fanbojem Lewego, uznawaj sobie go za Boga. Niechaj ten Bóg poniesie wkoncu repke na wielkiej imprezie, może uda się powtórzyć fartowny wynik z 2k16.

Btw. banda kopaczy, kopacze którzy grają dla największych marek w Europie, przypadkowo tam nie grają..
  • Odpowiedz
  • 2
@odislaw no ze ścianą to ja chyba rozmawiam, albo faktycznie jesteś głupi. Powtarzam, kapitan to nie tylko opaska na boisku i możliwość rozmawiania z sędzią, gość po blamażu nie potrafi reprezentować swoich kolegów, w dupie ma konferencje, w dupie ma kibiców a za moment doda z uśmiechem na ustach zdjęcie na IG jak to zajebiście jest w emiratach arabskich. Kapitan, prawdziwy kapitan podnosi wczoraj ten mecz i nie dajemy sobie wcisnąć 3
  • Odpowiedz
@willyfog bez spiny pozdrawiam bo obydwojgu nam zależy na dobrej grze kadry choć każdy z nas może na to inaczej patrzeć, widzimy się pod tagiem #mecz na kolejnych meczach
,( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@odislaw: pozwolę się wtrącić i jeżeli mówimy o reszcie to kadrowo nie wygląda to źle, mamy mistrza Holandii, wicemistrza Francji, piłkarzy którzy na co dzień grają w Niemczech, Holandii czy Anglii. I nie mówię o tym, że są w składzie tych drużyn jak np Bereś, ale grają dosyć regularnie. Porównując to z ekipą czy to Mołdawii czy Albani to mamy zajebisty skład, a mimo to zawsze ciężary. I po każdym takim
  • Odpowiedz