Wpis z mikrobloga

UWAGA

Chyba mamy świeży i mocny trop. Na Policję zgłosiła się 30-letnia Maria, którą wcześniej (2 czerwca) próbowano napaść i zgwałcić w okolicy miejsca, w którym znaleziono porzucone zwłoki Anastazji. Na przesłuchanie w tej sprawie pilnie sprowadzono Pakistańczyka, współlokatora zatrzymanego wcześniej Bengalczyka.

Czekałam na plaży na swoją znajomą, miałyśmy iść coś razem zjeść. Podszedł do mnie jeden facet, przedstawił się i powiedział, że wykonuje masaże na plaży i zaproponował jeden. Odmówiłam. Musiał mi wtedy coś dosypać do piwa, bo w ciągu kilku minut zaczęło mi paraliżować całe ciało, a on dopytywał czemu nie dopijam swojego piwa. Rzucił się na mnie swoim ciałem, krzyczał, pytał czy może nie chcę go (seksu z nim*) z powodu koloru jego skóry. Krzyczałam i płakałam.


Ciało odmawiało mi posłuszeństwa, ale umysł i świadomość nie. Resztką sił krzyknęłam tak głośno jak tylko mogłam i go spłoszyłam*.


In the meantime, MEGA brings to light the complaint of a young woman who, as she says, was the victim of an attempted rape 20 meters from the spot where Anastasia's body was found in Kos, and the perpetrator claims everything that belongs to his very close environment 32 year old from Bangladesh.


Maybe she was the previous victim before Anastasia. MEGA reveals the chilling testimony of a 30-year-old woman who now gives other dimensions to the Kos thriller.


After the disappearance of the 27-year-old, the nightmare came to life for the 30-year-old Maria, since as she revealed to MEGA, a few days ago, just 20 meters away from where the body of the unfortunate Anastasia was found, a member of the group of the main suspect accused of the kidnapping of the 27-year-old from Poland, tried to rape her.


“It's the exact same spot, exactly, I say and shudder. I mean, I know what happened to the girl. I can feel what happened to the girl and I'm mad because I didn't see the one who did it to me, that means it was a group, that it's a clique, how can I say it and he'll do it again while he's free.


30 year old: I was thinking exactly the same thing, I know what happened to the girl. The exact same thing happened. They found her on the street, approached her. The girl had drunk wine as they say in the tavern, maybe she was a little drunk, maybe they told her that "to take you home", they treated her to an orange juice, a beer, something and at the first opportunity they threw something into her thing. If I had been fifty meters away, where there was no one, and the tree where the girl was found was on top, fifty meters away it would have happened to me too.


The incident took place on the evening of Friday, June 2, and Maria was waiting for her friend on a beach to go to school so they could go eat. There, the young man approached her and as he pointed out, "he said his name was... and he lived in Zipari, he gave me his phone number and told me that he worked on the sunbeds and that he gave massages on the beach. She told me if I wanted a massage. I told him no and that's where it all started."


As the victim tells MEGA, he threw something in her beer, within a few minutes it paralyzed her whole body and then the foreigner rushed to rape her. “He clearly threw something in me. Halfway through the beer, he already says to me, 'aren't you going to drink your beer?' I took a long gulp of the beer. After a few minutes everything went dark, everything went dark. I couldn't move any part of my body but my mind was working. My mind was clear.


My mind was very clear. He would fall on me with force, grab me and shout at me 'you don't want me, why do I have black skin?' And I was calling him 'no, no' and I was crying and he was saying 'then what?'"


As for whether they could be from the group of the main suspect for the murder of the 27-year-old, he emphasized that "yes, they are all together, I believe they are all together a group. I believe they have done it long before me and I believe they will do it again and the next victim will be arrested, when another girl will cry. This is their system."


In fact, as Maria claims, with whatever strength she had left before she felt her throat glands completely paralyzed, she shouted as loud as she could. Finally, as he made known, he reported the event to "Smile of the Child".


https://www.newsit.gr/topikes-eidhseis/kos-apopeira-viasmou-apo-filo-tou-32xronou-mpagklantesianou-kataggellei-mia-30xroni/3801400/

https://www.newsit.gr/ellada/kos-ta-anapantita-erotimata-gia-ti-dolofonia-tis-anastazia-prosixthi-o-sygkatoikos-tou-mpangklantesianou/3801363/

PS Tak tak, pracuję nad podsumowaniem, ale jak zwykle jest tego dużo i nadal przybywa.

#anastazjazgrecji #grecja #kryminalne

@girlsjustwannahavefun @Invisiblinio @ShinpuTokubetsu @ghostrider2137 @Leisik34 @ZwyklyRoman @Anoniemamowy
Tfor - UWAGA

Chyba mamy świeży i mocny trop. Na Policję zgłosiła się 30-letnia Maria...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-20 o 23.06.18

Pobierz
  • 22
via Wykop
  • 5
@Darthal: Nie zdziwię się, jako to za 2 dni zostanie zapomniane. Pojawiła się jeszcze informacja, jakoby współlokator z Pakistanu miał gdzieś na social mediach Anastazję w znajomych.

Tutaj to co chwilę coś się pojawia, coś znika, coś dementują, coś potwierdzają. Pierdzielona Moda na Sukces.

@BurzaGrzybStrusJaja No czy dosypali coś Anastazji to nadal nie wiemy, nie ma toksykologii jeszcze. Albo mogli dosypać dużo później. Albo wcale.
@marcinka: No tak.. zapomniałem, mogła tak pomyśleć. Po prostu pomyślała że zmieni trase spacerów i wszystko będzie git. Lepiej milczeć, sprawca zapomni za dwa dni.
@Darthal Chodzisz sobie na spacery w lewo od domu ale jest tam coraz więcej pontoniarza. To zaczynasz chodzić w prawo bo nie zrobisz nic z nimi a lepiej dmuchać na zimne i logicznie myśleć. (?Błąd przeżywalności?)
@marcinka: W ten sposób doprowadzasz do sytuacji kiedy pontoniarze robią co chcą, i wystawiają ci pałe na środku ulicy machajac nią bo i tak nic z tym nie zrobisz. Zgłaszasz każdą próbę przemocy/akt przemocy, opisujesz wszystko w internecie, mówisz rodzinie, znajomym. Rozsiewasz to. W ten sposób po pewnym czasie i po wielu takich sytuacjach i frustracji wśród ludzi, rząd musi coś zrobić. Masz podobny tok myślenia do takiej kobiety w wieku
@Darthal Chodzę na każde wybory. Rozumiem, ale co dają np. prostestty u nas, we Francji? pokrzyczą pokrzyczą i zamkną ryja. Słońce zajdzie, wejdzie i jest nowy dzień a politycy mają ludzi w dupie. Cywile mają pobić, zabić ciapakow? Pójdę do więzienia. Wiem o co ci chodzi, żeby wymusić na rządzących żeby się tym 'zajeli' ale uwaga, nie zajmą się.
@Tfor: nie wiem czy znaleźli prezerwatywę czy nie ALE istnieje hipoteza, że w mieszkaniu podał jej środki odurzające w alkoholu, wykorzystał ją seksualnie (stąd gumka) a następnie w stanie nieświadomości wywiózł ją do opuszczonego domu gdzie inne osoby ją zgwałciły i zabiły.
Gość się zachowywal w sposób nerwowy i potrzepany tak jakby stało się coś czego nie planował.
Pytanie czy to on przegiął i dlatego się wystraszył czy ktoś inny przegiął
via Wykop
  • 3
@szeryf_internetu007: Tutaj jest 100 różnych wersji co drugiego wątku/poszlaki.

W poniedziałek podrzucenie ciała między piątkiem a niedzielą, bo ostatnio szukali w piątek tam i nic nie było.
We wtorek podrzucenie jednak między sobotą a niedzielą, bo jednak w sobotę 2 razy szukali i też tam nie było.

Raz znajdują gumkę tu, raz tam, czasami wcale.

Raz znajdują samego buta i niedopałki (TheTOC.gr), raz buta, niedopałki i fragmenty ubrań (nie napisane czy
via Wykop
  • 5
@Darthal: @marcinka

Sprawę zgłosiła wcześniej do któregoś z punktów organizacji "Smile of the Child", która widzę zajmuje się sprawami przestępstw tego typu (głównie w stosunku do dzieci, ale nie tylko). Powiedzmy, że coś w stylu Centrum Pomocy Rodzinie?

W wywiadzie z nią (który cytuję w poście, ale z innej strony) na końcu pada zdanie, że zgłosiła to do "Smile of the Child" co na pierwszy rzut oka brzmi jak jakiś syf/błąd
Tfor - @Darthal: @marcinka 

Sprawę zgłosiła wcześniej do któregoś z punktów organiza...

źródło: Zrzut ekranu 2023-06-21 o 03.12.29

Pobierz