Wpis z mikrobloga

Oświecony kacap

Na pikabu pojawił się anonimowy wpis o takiej treści:

"Był czas, kiedy myślałem, że wojna jest fajna. Boże , jakim byłem kretynem
Jestem prawdziwym kretynem, dwa lata temu, nawet nie „wąchając” prochu, pomyślałem, że fajnie jest mierzyć z broni, bo to jak chwalenie się rozmiarem swojego penisa.

Od kwietnia zeszłego roku uczestniczyłem w SVO (SOM - specjalnej operacji militarnej). Rodzice powiedzieli mi, że idę na stratę, a mój wujek, który walczył w Afganistanie, opowiadał mi straszne rzeczy, które dopiero na miejscu to zrozumiałem.

Wojna to głód, ból, nieprzespane noce, lepiej nie zawierać przyjaźni, bo potem zbierasz resztki kolegi. To ciągły strach o swoje życie.

Zawsze myślałem, że uniknę zranienia, a nawet śmierci, bo jestem wyjątkowy, ale nie, nie jestem wyjątkowy. Przez chwilę masz szczęście. Potem dzieje się gówno i zostajesz ciężko ranny odłamkami pocisków.

Dali mi dwa miesiące wolnego na służbę cywilną i szczerze mówiąc, nie chcę tam wracać. Niedawno dowiedziałem się, czym jest wojna. To nie jest #!$%@? fajne... ????"

Wpis ma na chwilę obecną 7933 "plusów" i 1703 "minusy", a do tego 1128 komentarzy.

Generalnie trochę się tam zmienia. Jakiś czas temu jeden kacap pieprzył, że r0sja nie zaatakowała polski 17.09.1939r. Wyjaśniłem go, ba, nawet wkleiłem ksero paktu Ribbentrop-Mołotow i miałem więcej plusów jak minusów, nie zbanowali mnie i nie usunęli wpisów. Byłem mocno zaskoczony.

Im dłużej trwa ta wojna tym lepiej. Jak ruskie zobaczą na własne oczy czym jest wojna to następnym razem zastanowią się 100 razy zanim przyjdzie im chęć gwałtu na sąsiednim państwie.

#pikabu #wojna
o.....o - Oświecony kacap

Na pikabu pojawił się anonimowy wpis o takiej treści:

"By...

źródło: kacap

Pobierz
  • 6
@olo-bolo: To fakt, na pikabu widać coraz większe zmęczenie wojną. Sarkazm, rozgoryczenie i kpina się szerzy jak dżuma. Co się dziwić jak nie ma żadnych szans na szybkie zakończenie wony, propaganda jest tak głupia, że nawet ślepi dają sobie z tym spokój, kraj jest coraz bardziej zamordystyczny a gospodarka i równowaga już się chwieje. Każdy co mądrzejszy Rosjanin i każdy na zachodzie wiedział po 2-3 miesiącach wojny, że tak to się