Wpis z mikrobloga

Ja i moja żona Amelia straciliśmy nasze dziewictwo po naszym ślubie. Wczoraj poszliśmy na randkę do restauracji w 5 gwiazdkowym hotelu (Amelia oszczędzała na tą kolację ponad pół roku). Ja i Amelia kupiliśmy nowe ubrania których sobie jeszcze nie pokazywaliśmy. Postanowiliśmy zobaczyć siebie w nowych ubraniach dopiero przed restauracją.

Wyszliśmy z domu oddzielnie żeby dopiero na miejscu spotkania zobaczyć jak wyglądamy.

Po zobaczeniu Amelii skomplementowałem ją i weszliśmy do środka. Amelia nigdy nie zakłada szpilek, ponieważ zdaje sobie sprawy że jestem niepewny swojego wzrostu.

Po zajęciu miejsc dyskutowaliśmy co zamówić. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na dwie porcje (jedna dla każdego) makaronu z atramentem kałamarnicy i muszlami oraz sok jabłkowy dla mnie oraz wodę dla Amelii. Poprosiłem Amelię żeby zamówiła za mnie jedzenie ponieważ bardzo się jąkam. Amelia złapała mnie za rękę i się zgodziła. Amelia powiedziała, że kocha mnie i rozumie mój problem. O mało nie popłakałem się ze wzruszenia. 

Zjedliśmy, trochę porozmawialiśmy na  temat naszej kolacji i wróciliśmy do domu.

Po powrocie do domu czekała na mnie kolejna niespodzianka. 

Amelia poprosiła mnie żebym rozebrał się i zamknął oczy. Po chwili Amelia powiedziała żebym otworzył oczy.

Amelia trzymała lubrykant do seksu analnego. Amelia powiedziała, że jest smutna, że nadal mam brak wiary w siebie i wierzę że ona mnie kocha. Amelia powiedziała, sex analny ma być dowodem na to że ona mnie kocha...
#blackpill #przegryw #stulejacontent #harlekinydlaprzegrywow #literatura #hololive #virtualyoutuber #vtuber
Pobierz Umcia_Umcia - Ja i moja żona Amelia straciliśmy nasze dziewictwo po naszym ślubie. Wc...
źródło: amelia-watson-ame (1)
  • 8