Wpis z mikrobloga

Siema, czy też macie tak że jest kilka osób które znaliście w przeszłości ale słuch po nich zaginął i nie da się nic odnaleźć, a chcielibyście się dowiedzieć co tam u nich, czy też coś im przekazać, lub dowiedzieć się od nich po latach?

Ja na przykład miałem bardzo dobrego kumpla z podstawówki a potem z gimnazjum, przeprowadził się po gimnazjum na drugi koniec miasta, czasem mieliśmy kontakt, a potem skasował FB, i żaden z naszych wspólnych znajomych nie wie co się z nim dzisiaj dzieje. Rodziny żadnej na fejsie nie ma, nic. Nawet byłem pod klatką gdzie kiedyś mieszkał, ale na domofonie nazwisko juz inne.

Albo miałem takiego gościa co wyjechał do Francji po zakończeniu podstawówki, też się czasem zastanawiam co się z nim stało.

W branży którą się interesuje (muzyka elektroniczna) też są przypadki DJów którzy pewnego dnia już nie zagrali w jakimś klubie i nikt nie wie dlaczego, co się z nimi stało, ani gdzie są. Jeden taki (DJ Kurczak z Omena Płośnica) to szczególnie ciekawy przypadek - są osoby które mają z nim kontakt, ale z jakiegoś powodu spławiają jak ktoś pyta co się stało 20 lat temu że przepadł.

O kolegach z gierek online to już nawet nie wspomnę (chociaż tych akurat dużo ożyło w pandemii)

Z perspektywy czasu, człowiek też odczuwa pewien żal, że bywał niedojrzały i kilka osób źle potraktował, no ale również - przeprosić ani naprawić relacji się już nie da.

Macie jakieś ciekawe historie tego typu? Chętnie bym poczytał.
#niebieskiepaski #rozowepaski #nostalgia #gownowpis #smutnazaba
  • 4
@DJ_QBC: Tak, mój dobry ziomek z wykopu. Trochę razem przeżyliśmy, podróżowaliśmy razem, wspólnie rozwijaliśmy hobby i w pewnym momencie przestał mi odpisywać. Na wykop już nie wchodzi, na fb nie ma konta, na instagramie jest nieaktywny, od trzech lat nie mam o nim żadnych informacji. Nawet jeśli nie chce się ze mną kumplować, to chciałabym wiedzieć, co u niego (,)
@TrollingMasterNinja: spędziłem chyba z rok szukając informacji o nim ( ͡° ͜ʖ ͡°) jako że interesuje się taką retro polską sceną klubową (tj lata 2000-2005) to mnie to szczególnie interesuje, chciałem zobaczyć jak wyglądał typ który rozkręcał jeden z większych polskich klubów w tym czasie; ta swojska ksywka też dodaje uroku tych lat. Na różnych grupkach ludzie puszczali różne plotki o nim. Ogólnie ciekawa sprawa, ale wszystko