Wpis z mikrobloga

Za pół roku wychodzi #citiesskylines2, ja lubię takie gierki, ale już nawet pierwsza część nie chciał iść na moim laptopie. Dlatego chciałem zapytać czy da się złożyć jakiś sensowny komputer do powiedzmy 3,5k? Ja bardzo mało gram, mało czasu, nawet #rdr2 nie przeszedłem do końca, a specjalnie po to kupiłem #ps4. Mógłbym znowu kupić #ps5, ale jeśli chodzi o gierki typu #citiesskylines, to najważniejsze są mody a tego nie ma na konsoli. Monitor mam, więc tylko pudła potrzebuję. Mam właściwie bardzo niskie wymagania, nie musi wyglądać, nie musi chodzić na najwyższych ustawieniach, ale niech chodzi, żeby dało się grać w jakiś niskich ustawieniach. Da się to zrobić z budżetem do 3,5k?
  • 8
  • Odpowiedz
@MrSilesia pamietaj zeby zainwestowac w duza ilosc ramu, mysle ze 32gb to minimum dla CS2.

Juz jedynka potrafila zjesc 64 z modami :)

ale ogolnie to poczekalbym do momentu premiery, niech youtubery pograja, niech sie pokaza sensowne benchmarki i wtedy kup kompa bo wiadomo jak to jest z nowymi grami :( (pozdrawiam serdecznie Jedi Survivor spadajace do 45 klatek na 4090 xD)
  • Odpowiedz
@MrSilesia: DLC oczywiście działa, co do modów to się nie odzywam bo zwyczajnie z nich nie korzystam. Spróbuj sobie za free (polecam w godzinach po 23-0 bo najmniej wtedy osób jest) i zdecyduj czy chcesz na to wydać kasę. Ja kupiłem pół roku za 150zl
  • Odpowiedz