Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kryspin013: chory człowiek, chyba z 5 postów mi napisał cytuje " obrażaj mnie mordo, dawaj, Dawaj ostrzej, nie krępuj się, napisz to konkretnie, a nie owijasz w bawełne, dosadnie mordo, No dawaj wyzywaj, Wyzywaj, mordo, śmiało"
Aż się zastanowiłem, i teraz już wiem, że @Zielonykwiryta dochodzi tylko wtedy, jak ktoś go obraża i robi z niego pośmiewisko.
  • Odpowiedz
@billybumbler: jak stawiali licznik dlugu na rondzie dmowskiego to bylo 18900 zl To byl 2009 rok. Az sprawdzilem, ile jest teraz:

46 990
skumulowana inflacja, jak dobrze licze. 2009-2022 to 1,5046

tamten dlug na obecne to niecale 29k.
Kurde, gdzie sie z tego wypisac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Mialem bana na 3 dni z palca wyssanych powodów, bo nie złamalem regulaminu, ale prawdopodobnie trafiłem na upolitycznego moda, który jest za PO i nie spodobały mu się moje poglądy, stąd ten ban z dupy. Zadłużenie jest niskie, bo na bieżąco go spłacamy, ale Cie musi dupa typie piec z tego powodu, że az wpis o mnie zrobileś xD kolosalne długi mieliśmy za rządów PO, kiedy kradli na potęge
  • Odpowiedz
  • 0
@Kryspin013: Mialem bana na 3 dni z palca wyssanych powodów, bo nie złamalem regulaminu, ale prawdopodobnie trafiłem na upolitycznego moda,


@Zielonykwiryta: no #!$%@? wcale XD

Zadłużenie jest niskie, bo na bieżąco go spłacamy,


@Zielonykwiryta: tak, jest na tyle niskie, że większa firma w Polsce mogłaby spłacić całe państwo. Przepraszam ale co ty #!$%@??

Ja wiem, że pisowcy nie odróżniają milionów od miliardów ale no #!$%@? XD Nawet w TVP
  • Odpowiedz
@Kryspin013: Długu państwa nie spłaca się w taki sposób jak mówisz, że przyszłaby większa firma i spłaciła dług () dług państwa (kraju), to nie jest to samo co dlug kowalskiego w providencie

Aktualne zadłużenie Polski na I kwartał tego roku, to 1,209,798.0 zł, co oznacza wzrost o 192,7 mln PLN (+0.02%) w ujęciu kwartałdo kwartału
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Panstwowy-dlug-publiczny-wzrosl-na-koniec-I-kw-2023-roku-8558589.html

Ale komu ja to tłumacze, wykopkom, które nie znają podstaw ekonomii
  • Odpowiedz
  • 0
Aktualne zadłużenie Polski na I kwartał tego roku, to 1,209,798.0 zł, co oznacza wzrost o 192,7 mln PLN (+0.02%) w ujęciu kwartałdo kwartału


@Zielonykwiryta: to potrafisz czytać zr zrozumieniem co wklejasz? Zgaduję, że tak skoro wyciąłeś sobie wygodnie słowo milion

Państwowy Dług Publiczny (PDP) na koniec I kw. 2023 r. wyniósł 1.209.798,0 mln zł, co oznacza wzrost o 192,7 mln zł (+0,02 proc.) w ujęciu kwartał do kwartału - podało
  • Odpowiedz