Wpis z mikrobloga

Jest mi naprawdę wstyd. Bo nie dość, że o mało nie pokłóciłem się z rodzicami, to jeszcze jest mi wstyd za swoje napady agresji których się nabawiłem dzisiaj, mimo iż nic specjalnie się nie stało. Jest mi wstyd za to, że zamiast posłuchać się tych, na których najbardziej mi zależy, co mają mi do powiedzenia i doradzenia lub ogółem chcą w jakiś sposób pomóc to wyładowuję się na nich jakby mieli mi zrobić jakąś krzywdę. Jest mi wstyd za to, że zamiast zaakceptować pewne rzeczy w życiu na które zwykle nie mam wpływu to próbuję dostosować cały świat wokół mnie na siłę żebym mógł zadowolić swoje żałosne, nadęte ego, w rezultacie wychodzę tylko na nieudacznika i niewdzięcznika który musi się wstydzić swojego zachowania godnego gimnazjalnego gówniarza, bo albo nie dostaję czego chcę albo nic mi nie wychodzi. Już wcześniej pisałem że nie radzę sobie z emocjami. Może powinienem pójść do psychoterapeuty, ale ja nawet nie myślę w ten sposób. Muszę niestety radzić sobie sam, bo nawet jak pójdę do dobrego specjalisty to i tak muszę zacząć od tego że to ja sam mam się wziąść w garść i poprawić się w sferze psychospołecznej bo I tak nikt za mnie tego nie zrobi. Przede wszystkim zaczynając od tego że nie jestem żadnym pępkiem świata i że moje problemy z ego, moje pragnienia, obawy, złości, płacz i mój wstyd nie będą obchodzić zbyt wielu, zwłaszcza że kiedyś tych najbliższych zabraknie. Takie se przemyślenia śmiesznego ekscentryka po 30tce który nie może spać.
#przegryw #przegrywpo30tce #przemyslenia #wstyd #chorobapsychiczna #stulejacontent #nienawiscdosamegosiebie
NevermindStudios - Jest mi naprawdę wstyd. Bo nie dość, że o mało nie pokłóciłem się ...

źródło: __hakurei_reimu_and_kochiya_sanae_touhou_drawn_by_mabui__sample-aab8c3da2ddb92aa49e8e3f456517fdf

Pobierz
  • 7
@Elf_Mithrilion: nie jestem w stanie tego wyjaśnić od kiedy tak mam, bo od kwietnia nie radzę sobie z dużym stresem, który przedkłada się na obecny stan rzeczy. Nigdy wcześniej nie miałem poważnych problemów do tego stopnia by być tak agresywnym. Zbyt wiele krzywd doznałem w dzieciństwie i młodości i po 20tce też do tego frustracje, niespełnione ambicje itp. I inne problemy o których nie chcę za bardzo wspominać bo zbyt mnie
@NevermindStudios: Ja sam się zastanawiam co zrobię z moimi niespełnionymi ambicjami, bo na pewno nie będzie kolorowo. Ale staram się chociaż spełniać jakieś arbitralne cele cokolwiek by się nie działo żeby mieć świadomość, że się chociaż staram mieć fun w tym życiu.