Wpis z mikrobloga

@chlopak_twojej_matki: z drugiej strony ci co zagadują to najczęściej po jakiś PUA i innych kursach, to się nie dziwię, że im nie dają numeru xD Raz słyszałem jak ci adepci sztuki jeszczeniemiłosnej zagadują, to aż mi było żal tej dziewczyny...
  • Odpowiedz
@chlopak_twojej_matki:
Nie jest obrażona oto, że ktoś zapytał się o numer a jest obrażona oto w jaki sposób ktoś to zrobił w sumie ma rację stu procentową.
@davidero69

z drugiej strony ci co zagadują to najczęściej po jakiś PUA i innych kursach, to się nie dziwię, że im nie dają numeru xD Raz słyszałem jak ci adepci sztuki jeszczeniemiłosnej zagadują, to aż mi było żal tej dziewczyny...

Przede wszystkim najgorsze jest
  • Odpowiedz
@chlopak_twojej_matki: typ wystartował o numer i jeszcze ją zwyzywał, jak mu odmówiła. Wniosek wykopu "jak one wybrzydzają!"

A tymczasem kobiety są najmilszymi stworzeniami na świecie, jeżeli chodzi o randomowy kontakt z kimś obcym. Nigdy nie zdarzyło mi się by odpowiedziały nieuprzejmie. Wkręcacie sobie alternatywną rzeczywistość.

Pewnie to bait. Daję 4/10
  • Odpowiedz
@Falcon: tu nie chodzi o ten chamski tekst, którego osobiście sam bym nie użył, tylko o to, że napisała, że jak nie umiemy podrywać to mamy nie podrywać. A to co, mamy się uczyć podrywania? To jest jakaś tajemna sztuka, którą trzeba studiować?
  • Odpowiedz