Wpis z mikrobloga

#!$%@? nigdy nie wiedziałem, że śmierć jakiegoś żula z drugiego krańca Polski mnie tak poruszy, ale serio jeśli to prawda to jest mi w uj smutno.

Niby to głupi kontent, dla pół-mózgów, ale od liceum zawsze jak się miało zły humor to się włączało Intermajora czy inne całe te by sobie go poprawić. Na melanżach też zawsze z ziomkami największa była beka jak sobie wypiliśmy 0,7 i zaczęliśmy sobie pijacko przedrzeźniać bohaterów szkolnej. Tak nam to nawet weszło w krew, że dla beki pożyczyliśmy sobie trochę ich słownictwa jako taki running joke.

Typ był dysfunkcyjnym idiotą i ćpunem, ale co funu dostarczył w najlepszych latach młodości zanim zaczęły się studia i praca to dostarczył.

#kononowicz #patostreamy
  • 8
  • Odpowiedz
  • 118
@Kidkudi: Nad czym? Po prostu mój mózg zakodował dużo dobrych wspomnień związanych z tym typem. Całe liceum mięliśmy z koleżkami z niego bekę i nie jest fajnie jak fajny element twoich wspomnień umiera.
  • Odpowiedz
xDDD typie, ty sie zastanów nad sobą


@Kidkudi: #!$%@? polowa wykopu ma beke z napisania 2137 (ja tez xD), zna na pamiec teksty testo czy kapitana bomby - i to jest klasa i metafizyka xD ale jak ktos zamiast albo oprocz tego ogladal menela, ooooo, to juz patologia.
  • Odpowiedz