Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu tego filmu i opowieściach Wolskiego o prawie 100 filmach w ciągu dwóch tygodni z niszczenia ukraińskich(zachodnich głównie) pojazdów za pomocą k52 stwierdzam, że chciałbym aby Polska kupiła te Aligatory zamiast Apachy.

#ukraina #wojna
Pobierz
źródło: IMG_20230619_190455
  • 10
  • 0
za pomocą k52 stwierdzam, że chciałbym aby Polska kupiła te Aligatory zamiast Apachy.


@Aquamen: A ja nie. Papacze z czelfajerami są znacznie lepsze. Obyśmy tylko kupili ich więcej a nie 24 sztuki czy coś.
  • 0
oczywiście wiadomo jaki odzew dostałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@hurraoptymizm: Pewnie że jesteś super użytkownikiem który pokazuje jak wygląda ta wojna i że nie jest to gra do jednej bramki. Mam rację?
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Koniasz: W sumie ruscy i tak ich nie sprzedadzą nam ale pewnie powstanie coś na bazie Aligatora bo Ukraińcy przechwycili co najmniej jeden egzemplarz w całości. Więc idealny deal jaki by tu powstał to bierzemy Apache ale dostajemy z automatu zielone światło gdy tylko będziemy chcieli kupić zachodnią wersję Aligatora
  • 0
@Aquamen: I chciałbyś, żeby nasz kraj się uzależnił od rusków w kwestii napraw i pocisków? xD No, mądre w #!$%@?.
I chciałbyś, żeby nasz kraj się uzależnił od rusków w kwestii napraw i pocisków?


@Rafixo: wystarczyło by wykupić licencje i transfer technologii aczkolwiek nie uważam aby apache były złym wyborem choć bardzo drogim i kosztownym w utrzymaniu
  • 0
@Rafixo: no chłopie Ukraińcy się uzależnili jeszcze bardziej bo wysyłali do nich przez 8 lat zawieszonej wojny najwięcej sprzętu wojskowego spośród swoich kontrahentów a ich armia bazuje na radzieckim sprzęcie, mimo to dalej nim wojują. Po drugie nie muszą nam tego naprawiać, możemy to robić sami jak było z migami.

Jak coś jest dobre to ja to chcę, nie chcę kupowania gówna z Korei tylko dlatego, że dadzą nam kredyt.