Wpis z mikrobloga

Wogóle sobie nie radzę z emocjami, i tu nawet nie chodzi mi o mój 30letni wiek, depresję i brak pracy, które robią swoje.
Denerwuje mnie wszystko, od rozmowy o pracę czy byle pierdoła jak nierówny bruk na chodniku. Ja już nawet nie wiem czy ja od zawsze tak mam czy dopiero teraz mi odbija, już sam nie wiem. Większość moich problemów z psychiką ma swoje odzwierciedlenie tego przez co musiałem przejść w domu, szkole, studiach itd. i to były sytuacje w których zwykle się znalazłem nie z własnej woli. To także tłumaczy mój brak przyjaciół i dziewczyny. Wymagania stawiane przez otoczenie zaczynają mnie na serio przerastać dlatego teraz odnoszę wrażenie, że wszyscy są przeciwko mnie, i że o mało nie znalazłem się w stanie zwariowania. Nie wszystko idzie mi po mojej myśli, choć rozumiem, że nie można mieć wszystkiego. Mimo to czuję, jakbym zaraz miał wybuchnąć, bo nawet szukanie pracy mi nie wychodzi dobrze. Zawsze musi mi coś brakować. Dlaczego zawsze tak jest? Ot, Takie sobie przemyślenia faceta po 30tce który nie dość że nie zdołał znaleźć pracy to jeszcze nie zdołał założyć rodziny.
#przegryw #przegrywpo30tce #chorobypsychiczne #bezrobocie #nienawiscdosamegosiebie
NevermindStudios - Wogóle sobie nie radzę z emocjami, i tu nawet nie chodzi mi o mój ...

źródło: giphy

Pobierz
  • 6
Nie wszystko idzie mi po mojej myśli, choć rozumiem, że nie można mieć wszystkiego.


@NevermindStudios: Tego się trzymaj i nie próbuj naprawić wszystkiego na raz... wojna na kilka frontów rzadko jest zwycięska. Spróbuj też nie rozpamiętywać przeszłości, to zwykle tylko ciąży (nie chodzi o usprawiedliwianie tych, którzy może przyczynili się do sytuacji, w jakiej jesteś, tylko o chwilowe odcięcie przeszłości grubą linią... na to jeszcze przyjdzie czas, jakby co). Ktoś kiedyś
@sammler: To nie pierwszy raz kiedy nie miałem pracy, podczas epizodu z pandemią też byłem bez pracy. Łapałem się zajęcia, jakiegokolwiek dopóki nie zacząłem pracować w amazon do końca 2022 roku. Rozważałem też zrobienie przerwy żebym na spokojnie przemyślał sobie, co chcę robić w życiu ale obecna sytuacja polityczna i finansowa sprawiła że ja nawet nie myślę w ten sposób, dlatego martwi mnie to że przez dłuższy czas nie mam pracy.
I że jestem w takim wieku, że już dawno powinienem to mieć.


@NevermindStudios: Wierz mi, że nie wszyscy tak uważają. Jeśli znów mogę odwołać się do własnego przykładu: mieszkanie kupiłem w wieku, gdy już byłem kilka lat starszy niż Ty teraz (z domu wyprowadziłem się w wieku 25 lat, jeszcze na studiach, cały czas wynajmowałem, bo ja - stety, niestety (jak napisałem wyżej, nie ma co roztrząsać) - pochodzę raczej z
z domu wyprowadziłem się w wieku 25 lat


@sammler: Właściwie tu miało być 23 lata ( ͡~ ͜ʖ ͡°) (dopiero teraz zobaczyłem błąd... wczoraj po dodaniu wpisu wyłączyłem laptopa, a pisałem leżąc już w łóżku, więc może to stąd). A jeżeli liczyć precyzyjnie, to formalnie jeszcze 22 i kilka miesięcy, bo obronę miałem chwilę po 24. urodzinach (jesienią), a ostatecznie wyprowadziłem się z domu w wakacje po