Wpis z mikrobloga

#szklokontaktowe powiedzcie mi mircy czy ja dobrze rozumiem, Dauszkiewicz zapytał o to jakiej płci dzisiaj jest Jacoń, i nie wiedział ze on ma transpłciowe dziecko i ten się oburzył tak? Bo ja na poczatku zrozumiałem że to pytanie "jakiej płci jest dzisiaj?" było o dziecku Jaconia ale chyba Dauszkiewicz nie kojarzył tego. Zgadza się ?

#tvn #media #afera
  • 10
  • Odpowiedz
@krytyk1205: widzę właśnie i już ni #!$%@? nie rozumiem:
1. zadzwonili do siebie i z kontekstu wynika ze raczej sie pogodzili
2. KD wysyła SMSa gdzie nazywa jaconia katem/oprawcą i zyczy mu szczęscia w tej profesji
3. Jacoń to publikuje
4. Żona KD się zesrała że Jacoń ich atakuje (mimo że to KD wysłał sms zaczepnego po pogodzeniu się), i do tego jeszcze oskarżają jaconia o naganianie hejtu, a KD jest
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: wg mnie Daukszewicz się zesrał, lubiłam gościa ale przegiął. Najpierw wali w Jaconia niezłą transfobią co jest przykre bo się znają i wie jaką Jacoń ma sytuację rodzinną. Trochę bezmyślnie albo nawet bardzo bezmyślnie. Sam się skapnął jak bardzo. Jacoń się wkurzył i chyba prawidłowo bo co ma powiedzieć dziecku - heheh to tylko taki żart? Potem Daukszewicz niby przeprasza, odchodzi ze Szkła - pytanie na ile faktycznie była to
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: @krytyk1205 @AlexBrown wy oglądaliście w ogóle ten program? był fragment transfobicznego wystąpienia Kaczyńskiego po czym prowadzący do tego nawiązywali i gdy było przejście do kolejnego programu, który prowadził Jacoń to Daukszewicz dalej wyśmiewając transfobiczne teksty Kaczyńskiego powiedział "A jakiej płci on jest dzisiaj? (Jacoń)", potem Daukszewicz sobie zdał sprawę że Jacoń mógł to odebrać zbyt osobiście bo ma dziecko trans, ale zrobiono z Daukszewicza transfoba kiedy on właśnie swoim komentarzem
  • Odpowiedz
@xiv7: no i spoko to rozumiem i tutaj nie widzę problemu (w sensie jebnął może głupote i juz nic wielkiego) ale najpierw sie przepraszają, dogadują, żartują a potem Dauszkiewicz pisze jaconiowi sms ze musi być spoko być oprawcą i życzy mu szczęscia w tej materii - po #!$%@? ten sms i takie zachowanie? albo sobie wszystko wyjasnili i zamykają temat albo gość musi sie #!$%@?ć i mieć swoje na wierzchu +
  • Odpowiedz
@mirasKo-Kalwario: bo dopiero teraz padła decyzja o wy*ebaniu Daukszewicza ze Szkła Kontaktowego, ja na miejscu Jaconia bym go bronił żeby został bo Jacoń zareagował histerycznie pod wpływem chwili i widzi że przez niego teraz nawet Onet pisze, że Daukszewicz gadał transfobiczne teksty, kiedy w rzeczywistości wyśmiewał transfobiczne teksty Kaczyńskiego, w geście solidarności odszedł też Andrus i Górski, dla mnie nawet lepiej mniej leśnych dziadków, ale jestem tutaj zły, że przekręcili w
  • Odpowiedz