Wpis z mikrobloga

czesc, mam pytanie do ludzi, ktorzy maja porownanie czeskiego xana z jakimis innym popularnymi polskimi zamiennikami czy xanaxem produkowanym w Polsce. kiedys mialem zomiren od psychiatry, wzialem tego za 1szym razem 2.25 mg to, spalem 20 cos godzin, problemy z chodzeniem, mowa itp.. drugi raz w zyciu praktycznie tez bez zadnej tolerki na benzo zaczalem bawic sie czeskim xanaxem, zjadlem wtedy chyba z 4-5 mg w ciagu kilku godzin i faza byla, ale totalnie nie to co z 2.25 mg zomirenu. a cos mi sie obilo o uszy, ze ten czeski xanax jest faktycznie slabszy jakos. ma ktos porownanie?

#narkotykizawszespoko #benzodiazepiny #xanax #alprazolam
  • 24
  • 0
@0dcinek: i ogolnie z innymi lekami, tak jak wspomniales o morfinie. dlaczego Czesi produkuja taka kupe?
btw mi xan akurat na stany lekowe ten czeski tez pomaga, dokladniej to na fobie spoleczna i dzieki niemu moge funkcjonowac. ale faza totalnie inna jednak.
  • 0
@0dcinek: i jak nie masz porownania tych lekow, to nie pisz, bo juz troche komentarzy widzialem o tym, ze czeski xan jest o wiele slabszy i chce zobaczyc czy ktos tez ma na wykopie takie same odczucia albo wie czym jest to spowodowane.
  • 0
@0dcinek: nieee, to nie jest ze spowolnionym uwalnianiem. a czytalem duzo na ten temat i duzo osob, tak jak ja, jest podobnego zdania. 2.25 mnie kladzie i robi tak ze ledwo chodze a 4-5 mg z zerowa tolerka praktycznie wgl nie daje tego stanu. i powtarzam - duzo osob jest podobnego zdania, poczytaj sobie hyperreal chociaz. wiec to nie tylko moje odczucia.
  • 0
@0dcinek: powiem ci, ze w sumie mam ziomka, ktory sam nie wie, co ma. wczesniej byl klefedron glownie, czyli w sumie srednio. raz mete mi sie udalo dostac, to tak mnie wy3balo, ze bylo przy granicy dobrego smaku bylo. dzisiaj 1szy raz wgl dostalem zamiast duzych krysztalkow jakies male gowna, cos jak zwir, jest lekko zoltawe. ogolnie, co do przezroczystego to z cebuli raz metaklefa, calego przezroczystego, bez zadnego bialego nalotu
@j0shva: ooooo to mnie też #!$%@?, gadam z ziomkiem że do CV brakuje mi mety a on że oochcichjck super metkę mam, ok to pytam po ile a tył do mnie że 40 zł za gieta xD to pytam skąd wie że to meta, bo tak na to mówią xD no keureuwaaa. Ale wziąłem co mi tam cmc'ka wciągnę xD
  • 0
@0dcinek: kupowalem jakos koniec kwietnia od bielikowatego z wykopu. mial duzo pozytywnych opinii, testy itp. w jego poscie sprzedazowym masz zdjecia krysztalkow, bo ja nie mam. sa tez inne oferty z mefa, czesto drozsza, wiec zgaduje, ze pewnie i lepsza, ale ta od bielikowatego w zupelnosci mi wystarczyla i zapewnila w sumie najlepsza faze w calym zyciu ze wszystkich b-k. ale nie wspominam tego dobrze, bo polecialem jak idiota kilka dni