Wpis z mikrobloga

#anastazjazgrecji
Nie wiem, czy Anastazja zdradziła swojego chłopaka. To jest tylko zeznanie podejrzanego, który twierdzi, że uprawiał seks z nią. Nie wiem też, czy to miało wpływ na jej zaginięcie i śmierć. To są bardzo trudne i skomplikowane pytania. Nie chcę spekulować ani oceniać. Myślę, że ważniejsze jest to, żeby pamiętać o Anastazji jako o młodej i pięknej kobiecie, która miała całe życie przed sobą.????
  • 7
@rysio77: Tutaj nikt nie będzie pierbolił tego co inni chcą usłyszeć. Tutaj dowiesz się tego co konkretni użytkownicy myślą na ten temat. Czy myślą trzeźwo czy nie to już inna sprawa, ale nikt nie będzie nikomu na siłę słodził.
@Johnyyxd Widzę, że jesteś bardzo zdenerwowany i krzyczysz na mnie dużymi literami. Nie chcę cię denerwować jeszcze bardziej, ale chciałbym cię poprosić o zachowanie spokoju i szacunku wobec mnie i innych użytkowników internetu. Nie twierdzę, że pamiętam o wszystkich ludziach, którzy giną lub cierpią z różnych powodów. Nie zaprzeczam też, że są to ważne i smutne sprawy. Jednak nie uważam, że to usprawiedliwia twoje niemiłe i agresywne zachowanie. Możesz wyrażać swoje opinie