Wpis z mikrobloga

Nawet jak człowieka ciekawi co się dzieje to musi wrzucać #anastazjazgrecji na czarno bo ryk zwierząt cieszących się z krzywdy znienawidzonej "p0lki" jest nie do zniesienia. Cały tag przegryw się chyba zleciał.

I nie, nie popieram tego co zrobiła. Ale każdy kto uważa że karą za zdradę ma być gwałt, śmierć i zbezczeszczenie zwłok jest po prostu #!$%@?ęty. Bez odbioru.

#afera #takaprawda
L3gion - Nawet jak człowieka ciekawi co się dzieje to musi wrzucać #anastazjazgrecji ...

źródło: spierdolenie

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@L3gion: No bo #!$%@? życia chłopa to nic. Co z tego, że chłop po za krajem, laska 10 lat związku go zdradziła. Na pewno, by się nie wychuśtał. Życie kobiety na piedestał, a chłop do rynsztoka. Strasznie masz płytkie podejście do związku.
  • Odpowiedz
  • 58
No bo #!$%@? życia chłopa to nic.


@Leszcz_Bagienny: I kobiety i faceci są zdradzani i jakoś wracają do normalności, życie.

Życie kobiety na piedestał, a chłop do rynsztoka. Strasznie masz płytkie podejście do związku.


Ja mam płytkie podejście? xDD Powiedział chłop który uważa że zdrada i zniszczenie związku jest tak samo zła i stoi na tym samym poziomie co morderstwo.
  • Odpowiedz
@L3gion: specjalnie się zalogowałem ze względu na Twój post, a od dłuższego czasu nie korzystam z wykopu bo 90% to właśnie gówno content. Masz racje tylko nie przetłumaczysz tego przegrywom gdzie kobiety oczerniają za wszystko, za wszystkie problemy etc. Jak widzę tutaj pomyje jakie lecą na ta dziewczynę, to jestem w szoku ze żyjemy w Polsce XXI a niektórzy nadal maja poglądy jak ze średniowiecza. Życie nie jest 0:1 i nie
  • Odpowiedz
@L3gion: No dla mnie to ten sam poziom. Tu życie zmarnowane i tu. Niby możesz się ogarnąć po rozstaniu itd ale ile się wiesza? To nie jest taki zero jedynkowy tema, jednak rozumiem twoje naiwne podejście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@L3gion nie wiem kto się tak cieszy z jej krzywdy, dla mnie była ona zwyczajnie bezmózgim stworzeniem ale wcale mnie to nie cieszy, a brudasów powinni rozstrzelać za morderstwo that's it

raczej mam bekę z jakichś odklejeńców którzy na siłę chcą ją wybielić jakoby do wszystkiego została zmuszona łącznie z lataniem po mieście i łojeniem wódy
  • Odpowiedz
ryk zwierząt cieszących się z krzywdy znienawidzonej "p0lki" jest nie do zniesienia

@L3gion: Jakiej krzywdy? Chcącemu nie dzieje się krzywda.
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny ja #!$%@? typie xD babka być może zgwałcona i zamordowana, a ty się zastanawiasz czy ego jej faceta zniesie taka zniewagę xD

Serio, polskie konserwy nie mają moralności i wrażliwość betonu xD Jak ty funkcjonujesz chłopie z tak potężnymi kompleksami
  • Odpowiedz
@L3gion laskę zaswędziało, do tego poniósł ją trochę melanż w obcym kraju z obcymi typami... podjęła ryzykowne działania i poniosła konsekwencje, w tym przypadku najwyższe. nie ma absolutnie z czego się cieszyć, ale mam trochę trudności, żeby się nad nią litować.
  • Odpowiedz
@L3gion: tu chodzi o jej głupotę, poszła się puścić z byle śmiecie przypadkowym i wiedziała, że to może być np. jakiś zwyrol ale miała to w doopie (być może dosłownie).
  • Odpowiedz
@L3gion: tu nie chodzi o sprawiedliwość za zdradę, wiadomo o kim piszesz. Wydaje mi się, że większość głosów to, to że #!$%@?ła się z głupoty i na własne życzenie. Można to porównać do śmierci himalaisty czy jakiegos praktykanta sportu ekstremalnego, beka z nich, znali ryzyko. tylko nie wiem czy nasza witaminka znała ryzyko. Jak nie, to nie jeden za głupotę przypłacił życiem.
  • Odpowiedz