Wpis z mikrobloga

Temat ufo jest poruszany jak nigdy dlatego chciałbym się podzielić z wami tym, co kiedyś widziałem. Jest to mój jedyny przypadek obserwacji ufo. Było to około 10 lat temu, godz. 14 z kawałkiem, zima. centrum Polski. Wyszedłem z psem za blok, patrzyłem jak tarza się w śniegu. Nagle coś mnie dosłownie jebło, jakby jakiś głos w głowie mi powiedział "spójrz na niebo". Tam gdzie dokładnie spojrzałem, na zachód, wysoko nad blokami widziałem srebrną kulę. Takiej samej wielkości jakbyście złapali 1 groszówkę w dwa palce i wyciągnęli rękę. Poruszała się bardzo wolno, wydawało się jakby praktycznie była w bezruchu. Nagle kompletnie się zatrzymała. Zaczęła wibrować, mienić się, dostała poświaty jakby się paliła, ale kolory były sprane. Zmieniła kształt na jajowaty, wydłużyła się w pionie. Wyglądało to tak, jakby to wibrowanie było potrzebne do tego, by zmienić kształt. Jakby kumulowała energie czy coś w ten deseń. Najłatwiej było by mi to porównać do procesu zmiany Son Goka w Super Saiyanina. Nagle wszystko ustało. Przestało wibrować, przestało się mienić, poświata pozostała, a jajowaty obiekt wypruł jak z procy w górę pod kątem 45 stopni względem ziemi, z taką prędkością, że nawet nie potrafię oszacować jaką mógł rozwinąć. Jej wystrzelenie w górę trwało tyle co mrugnięcie okiem. Widziałem tylko taką smugę z miejsca startu, porównywalną do tego jak kiedyś ruszyło się szybko myszkę na komputerze i widziało się jej taki ogon, który zostawiała i dalej już nic nie widziałem, zniknął mi z zasięgu wzroku. Zdecydowanie była to największa prędkość jaką rozwinął obiekt i to ze startu, jaką dane było mi widzieć. Tutaj filmik z innego startu ufo z miejsca, dosłownie tak samo to wyglądało https://www.reddit.com/r/UFOs/comments/12xo3he/1993_gulf_breeze_florida_instantaneous/
Wszystko to trwało może z 15-30 sekund, a czułem się jakbym patrzył na ten obiekt z 10-15min. Jak wróciłem do domu to opowiedziałem wszystko dziadkom i babci się przypomniało, że kilka lat wcześniej z okien, w tym samym kierunku, widziała to samo. Niestety jak mnie wtedy zawołała, żebym też zobaczył, to obiekt akurat zniknął. Od tamtego czasu zacząłem interesować się tematem ufo. Może znajdzie się ktoś, kto w przybliżonym czasie, o tej samej porze widział coś podobnego. Załączam zdjęcie podglądowe

#ufo #kosmos #astronomia #uap
BajanArt - Temat ufo jest poruszany jak nigdy dlatego chciałbym się podzielić z wami ...

źródło:

Pobierz
  • 5