Wpis z mikrobloga

@nobodyknows: Takie fizycznie agresywne lewactwo jest tak żałosne, że aż mnie skręca. Przecież oni nie dość, że rzekomo potępiają przemoc, to na ogół jest tam nadreprezentacja kobiet, a faceci to takie wysuszone sojaki, które nie dałyby rady przeciętnemu kibolowi w 10 osób nawet. Ale hehe, transfoby mogą nie mieć zębów, połamania nóg prawaki ;), antifa #!$%@?ła prawakom na marszu niepodległości hehe. Chyba w snach. Wszystko co oni sobą reprezentują, to
  • Odpowiedz
@nobodyknows: ale o co chodzi. Przecież to jak najbardziej prawda. Transofoby to takie skrajne prawaki, które u dentysty ostatnio byli jak mama zapisała na lakowanie mleczaków. Jak najbardziej mogą nie mieć zębów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nobodyknows: przecież to zdjęcie to była prawacka prowokacja i to wiele razy zostało udowodnione, a ten szyld to nawet nie jest tęcza. (Flaga dla takich ludzi jednak ma znaczenie)
I nie, nie jestem fanką. Po prostu uważam, że o ile się nie krzywdzi drugiego człowieka to można robić co się chcę. Czuć się kobietą/mężczyzną pomimo innej płci wrodzonej czy być homoseksualistą/bi itp.
Pozdrawiam,
biologiczna, heteroseksualna kobieta.
  • Odpowiedz