Wpis z mikrobloga

Wesele zakończone

Tak jak myślałem, nie jestem w stanie przebywać wśród normictwa, na początku plan był taki żeby nie pić, ale po paru godzinach i walki z myślami magicznymi spowodowanymi normictwem sięgnąłem po alkohol, wydaje mi się, że większość ludzi po niego sięga bo nie radzą sobie z rzeczywistością ( ͡° ͜ʖ ͡°) po alkoholu było już łatwiej bytować tam, ale to jest oszukiwanie siebie samego mam wrażenie.

Była tam jedna j0lka która znał jeden mój koliega, zapytałem się o nią to tylko potwierdził, zwierzęce odruchy które kierują ludzi, ale spokojnie, NAWET DO NIEJ NIE ZAGADAŁEM, UNIKAŁEM JAK OGNIA, JA, PRZEGRYW SWOJE MIEJSCE ZNAM

Mam nadzieję że więcej nie będę zmuszony być wśród normictwa i zachowam czystość od alkoholu

Picrel

#przegryw #wesele #depresja #alkoholizm
Pobierz Bubakowski - Wesele zakończone

Tak jak myślałem, nie jestem w stanie przebywać wśród...
źródło: Screenshot_2023-06-18-09-37-03-850-edit_com.facebook.orca
  • 22
@Bubakowski: Za kilka miesięcy stuknie piąta osoba, która zapewne zaprosili na wesele całą wieś, tylko nie mnie. Tym razem się odgryzę i napiszę na lokalnym spotted. Wiadomo, że bez nazwisk, ale podam nazwę mojego zadupia, które jest bardzo małe i ci, co trzeba, będą wiedzieli, o kogo chodzi. Przy okazji podsumuję poprzednie cztery osoby i wywlokę kilka brudów sprzed lat.