Wpis z mikrobloga

POV:

Gdy nazmyślałeś na portalu ze śmiesznymi obrazkami tak mocno, że sam się gubisz i raz piszesz, że już kupiłeś mieszkanie, innym razem, że marzy ci się bycie rentierem, ale generalnie obgryzasz paznokcie, żeby nie zabrali ci dopłaty do kredytu, bo nie możesz znaleźć pracy w Polsce, a Helmut kusi zarobkami przy szparagach xD

#kredyt2procent #kredythipoteczny #nieruchomosci
francoisinho - POV:

Gdy nazmyślałeś na portalu ze śmiesznymi obrazkami tak mocno, że...

źródło: Marzenia emigracyjnego robola xD

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@francoisinho: też to zauważyłem już jakiś czas temu ale nie chciało mi się grzebać i szukać jego wpisów, raz typ pisze że jest landlordem, raz że kupi jeszcze parę mieszkań a raz że nie może się doczekać kiedy w końcu kupi mieszkanie w programie bk2%. Ciekawa jest data kiedy założył konto na wykopie, 2 miesiące temu akurat po ogłoszeniu kredytu 2%. Typ jest ewidentnie trollem, tak samo jak jeszcze dwóch albo
  • Odpowiedz
@francoisinho: No akurat z tym egzekwowaniem czy prowadzisz gosp. domowe w mieszkaniu na kredyt2% to ma rację, kto ci to będzie sprawdzał, bo na pewno bank interesu w tym nie ma.
Wg mnie ks.nieruchy to jeden z naganiaczy na wzrosty razem z danielobajtek tak brzmią, są spadkowicze to są też naganiacze wzrostowi
  • Odpowiedz
  • 2
@WarwaraBasia: to czy ktoś będzie sprawdzał to jedno, ale ten odklejeniec pisał, że jego dowodem na prowadzenie gospodarstwa w Polsce będą rachunki z biedry xD

A za chwilę pisze, że on to już w sumie kupił, no imbecyl xD
  • Odpowiedz
@francoisinho: Ostatnio wdałem się z tym dzbanem w rozmowę. Wymieniliśmy parę postów. Gdy napisałem mu dłuższy post w którym wypunktowałem dlaczego nie jestem wstanie uważać go za jakiś "autorytet" kredytowy to odpisał że on nie czyta takich długi postów i żebym się czymś innym zajął.
Po godzinie/dwóch zobaczył ze ludzie plusują mój post (czyli pewnie maja czas na czytanie xD) to go skasował i dodał mnie na czarno xDDD
Przykry człowiek
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 2
@SKG_GrOUP: ale co on kupił, skoro ma mokre sny o kredycie 2%? xD on nawet nie wie czym jest kupno, raz zmyśla, że kupił, potem marzy o dopłacie do kredytu, a na końcu pisze o utracie dopłat, bo jedzie zbierać szparagi u Niemca xD
  • Odpowiedz
@francoisinho: oj może jest trochę odklejony, ale napisał że kupił a to co potem pisał to już tylko jako przykład - tak to interpretuję.
Za to podoba mi się że wskazał że dofinansowanie obejmuje obcokrajowców i tu jest wg mnie największy problem.
  • Odpowiedz
@francoisinho: szkoda słów na tego typa, totalne dno. Od tygodnia mu tlumacze ze jak zabral kredyt na 8,5% na nierucha, a przez rok nieruch zyskał 2% na wartości to stracił na tej inwestycji, ale on twierdzi, że zyskał bo uwaga - inflacja mu kredyt dewaluuje XD
Cymbał jakich mało i jeszcze innych wyzywa od mało inteligentnych XD Nawet kiepsko nagania, bo tak jak piszesz - miesza się w zeznaniach. Przez chwile
  • Odpowiedz
@MMaros: ostatnio pokazywałem przykład mieszkania do kupienia za 750k i na tym samym osiedlu w Krakowie było takie samo mieszkanie do wynajęcia za 2800zl.
Gdyby brać kredyt na kupno mieszkania to musiałoby ono drożeć 3% w skali roku przez 5 lat, żeby na koniec moc sprzedać i wyjsc na zero w porównaniu do kogos kto wynajmował za 2800.
Po prostu odsetki od kredytu na 8.5% są dużo droższe niż odsetki które
  • Odpowiedz