Wpis z mikrobloga

Ni hooya nie ogarniam waszej fascynacji "robalami z Raszei".. Rozumiem U2, Goske tyrajaca Jace.. okazjonalna petarde/jajko w okno, zdrady z Anka Czeresniara, jakichs randomowych widzów krecacych akcje. No jednym zdaniem: Tam sie cos dzialo, non stop.

A na Raszei? Co sie tam niby dzieje? Siedzi dwóch meneli, czasami leje pod siebie, czasami prosi o alko, ktos przynosi alko + czasami sie przewróca i na tym sie to doslownie konczy.. tam sie nic nie dzieje.. Skad ta wasza fascynacja tym? Próbowalem to ogladac i sie wkrecic, ale tam sie nic nie dzialo...

#danielmagical #patostreamy
  • 11
@EdgyCaesar97: Też tak myślałem dopóki nie obejrzałem pewnym nudnym wieczorem jak Mario siedzi na fotelu tyłem do widzów i jego ledwo ruszająca się głowa ostatkami sił witalnych tyra dogorywającego Jacę. Zrozumiałem, że to spektakl pełen subtelności. Pato sztuka najwyższych lotów wymagająca specyficznej wrażliwości na niuanse. Nie spektakl dla motłochu jak magical.
@EdgyCaesar97: Na Raszei w poprzednich sezonach działo się przecież mniej więcej to samo co na Urzędniczej. Tyranie Jacy przez Mariusza, ich spektakularne wywrotki, co chwilę kurier z jakąś randomową rzeczą, dymy z sąsiadami, jest nawet sąsiad stary komuch identyczny jak Nowak, wjazd grożących im bandytów, wjazdy policji, dziwni goście jak sąsiadka niezidentyfikowanej płci grożąca Mariuszowi wpierdo#em za pedofilię, tyranie Icy Towera donejtami i jego odpalanie się niczym Arsen i czekanie pod