Wpis z mikrobloga

Terapia to cope.
Terapia nie sprawi że staniesz się wyższy.
Terapia nie sprawi że staniesz się przystojniejszy.
Terapia nie sprawi że przestaną cię gnębić w szkole.
Terapia nie sprawi że kobiety zaczną cię postrzegać jako atrakcyjnego mężczyznę.
Terapia jedynie zrobi ci pranie mózgu poprzez wmówienie ci że brak dziewczyny i miłości wcale nie jest takim dużym problemem i można bez tego jakoś żyć.
Zamiast pozbyć się problemu (samotność) sprawia że przestajesz traktować to jako problem. #blackpill #przegryw #depresja #psychologia
  • 68
@Umcia_Umcia: Pamiętam dyskusje z jednym wykopkiem który miał garba. Nie chciał zacząć robić ćwiczeń, żeby to poprawić tylko pisał, że musi iść na T E R A P I E, bo na trening nie ma czasu xD
@Umcia_Umcia:

Sami wybrali bycie niskim i brzydkim


Idąc ich logiką, niscy i brzydcy nie powinni nigdy odnosić żadnych sukcesów czy być w związku. Oczywiście tak nie jest i an świecie są tysiące szczęśliwych mężczyzn, którzy uznawani są zs nieatrakcyjnych.
@SkrytyZolw: Bycie szczesliwym to subiektywne odczucie. a nie obiektywna miara sukcesu wiec przyklad jest bez sensu.

Brzydcy ludzie musza sie o wiele bardziej starac aby w ogole osiagnac to co atrkacyjni ludzie otrzymuja bez jakiegokolwiek wysilku. Jak juz osiagna ten poziom to dowiaduja sie ze to dopiero poczatek staran i teraz zawsze do konca zycia beda musieli starac sie duzo bardziej aby w ogole byc na tym samym poziomie w spoleczenstwie/pracy/itp.
@Ununoctium:

Brzydcy ludzie musza sie o wiele bardziej starac aby w ogole osiagnac to co atrkacyjni ludzie otrzymuja bez jakiegokolwiek wysilku.


Zwykłe #!$%@?. Wytłumacz zatem kak uroda pomaga w zdaniu egzaminu testowego, sprawdzanego przez maszynę?
@SkrytyZolw: Ile % twojego zycia to egzaminy testowe z zamknietymi pytaniami? Bo to jedyny sposob aby byl sprawdzany tylko przez maszyne.
Mozna by jeszcze podciagnac pod to niebezposrednie ocenianie pseudoanonimowe (jak np. egzamin maturalny), ale znowu - ile takich jest ktore sie faktycznie licza? Bo IMO matura nie ma znaczenia zadnego w doroslym zyciu.

Ocena przez ludzi to zdecydowana wiekszosc naszego zycia, niestety. Fajnie by bylo gdybym mogl dostac prace albo
@Ununoctium:

Ile % twojego zycia to egzaminy testowe z zamknietymi pytaniami


Całe moje studia, od których zależała moja kariera zawodowa. A skończyłam je dzięki zdaniu kilkunastu egzaminów testowych. Jak szukałam pracy, to znaczenie miało moje doświadczenie i odbyte szkolenia, nie mam zdjęcia w cv, a zostałam przyjęta już po zapoznaniu się z nim.

Ja nie twierdzę, że takie zjawisko nie istnieje. Po prostu to umniejszanie osiągnięć ładnych ludzi, a ja pokazuje