Wpis z mikrobloga

Wpis dotyczący fabuły, jeśli nie chcesz spoilerów to nie czytaj!

Mam pytanie, co tak właściwie miała oznaczać końcówka? Nie wiem czy przegapiłem ten moment, ale było w którymś momencie wytłumaczone, dlaczego Neirela #!$%@?ła ten kamień z uwięzionym Mefisto?

(BTW przeszedłem gierkę i kurła, Lilith świetnie wykreowana postać. Pierwszy raz w Diablo główny antagonista nie był zero-jedynkowy, tylko szło się czasami zastanowić czy przypadkiem nie ma odrobiny racji w tym co chce osiągnąć.)

#diablo4
  • 14
@Danzuo: Tez w sumie jestem ciekaw bo chyba mnie to ominelo czemu nagle małolacie siadlo cos na bani z dupy, #!$%@? kamien i stwierdzila ze to ona sie zaopiekuje jednym z najgrozniejszych i najpotezniejszych demonow, pewnie wyjdzie dodatek w ktorym sie okaze ze jej #!$%@? z kamienia, przejmie jej cialo i bedziemy z nim walczyc.
@Danzuo: Możliwe że została spaczona przez wpływ Mefisto.
Dodatkowo sama mówiła w liście do Loratha, że jest zawiedziona tymi "całymi" Horadrimami, bo podobno byli wspaniali, a gówno robili i napisała, że sama ma jakiś pomysł, aby wielcy źli już nigdy nie wrócili (i ona). (A jak to się skończy to chyba można się domyślić ( ͡° ͜ʖ ͡°))
Nie wiem czy przegapiłem ten moment, ale było w którymś momencie wytłumaczone, dlaczego Neirela #!$%@?ła ten kamień z uwięzionym Mefisto?


@Danzuo: Ma plan jak zniszczyć najwyższych złych, taki teaser następnego aktu z dodatku jak baal zabierający swój kamień w epilogu diablo 2. Planują dwa rozszerzenie z Baalem i Diablo.
nie zdziwię się jak poprowadzą historię tak że taki był jego plan od samego początku


@Bloodborn: Raczej nie on nawet nie zakładał że ona tam będzie w chwili podjęcia wyboru.

dusz to pojawia się za nią cień mefista


@Bloodborn: to tak jego bańka rzuca ten cień.
  • 0
@Nyarp: @filogzzz @Nano22 @Zuben @Bloodborn

Myślę, że już rozumiem. Neirela przed wejściem do Kaldeum zatrzymała protaga i spytała się go czy on miewa wątpliwości - po tej rozmowie najprawdopodobniej zdecydowała już, że jeśli będzie miała szansę, to użyje kamienia na Mefisto, a nie na Lilith. Później w liście mamy wytłumaczoną jej motywacje - z jednej strony ciśnie horadrimów, że to jednak nie są superbohaterowie tak jak ich sobie wyobrażała, tylko są
  • 0
@Bloodborn: No dla mnie też to mimo wszystko dziwne, tak samo jak śmierć Donana była mega z #!$%@? xD W ogóle jego to w #!$%@? ośmieszyli, najpierw ten kamień w groteskowy sposób stracił, a później ta śmierć xD
@Danzuo a jak sądzisz Lilith nie żyje już permanentnie? z epilogu wynika, że tak ale przecież całą ideą poprzednich 3 części było to, że demonów nie da się zabić a jedynie uwięzić.
  • 0
@kuljak: Właśnie się zastanawiałem, bo w teorii demony się odradzały. Andariel i Duriel byli rozwaleni w Diablo II, a w Diablo IV i tak się pojawili. (a oni nie byli zamknięci w kamieniu tak jak Diablo) Chociaż oni są pomniejszymi złami, a Lilith nie, więc może to też od tego zależy. Z drugiej strony Astaroth został zabity w II akcie, a pojawił się w cutscence w VI akcie, jak Lilith chciała