Wpis z mikrobloga

@Woglan prawda jest taka ze cie to w #!$%@? boli, rodzine i znajimych ma wiekszosc ludzi i nie zalezy to od nich. "wyksztalcenie" aktualnie to tylko papierek i ma go wiekszosc ludzi, a to czy masz pieniadze juz zalezy od ciebie i cie to strasznie #!$%@?, ze sam nie umiesz ich zdobyc.
@0dcinek on o tak sie tego wyprze xd
ja wiecznie słyszę, że jestem materialistą i zależy mi tylko na kasie bo inaczej to zamiast dzielić majątek to mogłem to na dzieci przepisać. Oczywiście słucham tego od osoby, która przez całe życie nie zarobiła tego co ja w miesiąc.
@Zarzutkkake no bo woglan jest KIMŚ!, nie to co ktos chwalacy sie pieniedzmi. to woglan ustala wzorce i normy, to on pozwala komus chwalic sie wyksztalceniem, a pieniedzmi nie i to dzieki niemu wiemy co ma prawdziwa wartosc.
dziekujemy wielkiemu woglanowi
@0dcinek: Trzeba trzymać fason podczas zarabiania pieniędzy. Hajs zyniaka bierze się z opluwania ludzi, wyzywania ich i ich rodzin, oraz gnębienia bogu ducha winnych dostawców internetu. Niech sobie ma ten hajs, ale do końca życia zostanie ludzkim śmieciem #!$%@?
@TypicznyMaciek no wlasnie niczym w kwestii o ktorej napisales xd

Hajs zyniaka bierze się z opluwania ludzi, wyzywania ich i ich rodzin, oraz gnębienia bogu ducha winnych dostawców internetu. Niech sobie ma ten hajs, ale do końca życia zostanie ludzkim śmieciem #!$%@?