Wpis z mikrobloga

aktualizacja w sprawie p0lki XD uchlała się i puściła z jakimś pajetem z bangladeszu

Pijana 27-latka miała wrócić do pokoju hotelowego razem ze swoim znajomym, który miał ją odwieźć motocyklem.


w sprawie miało zostać zatrzymanych pięciu obcokrajowców, Pakistańczyków i Banglijczyków, ale czterech z nich zostało szybko zwolnionych. Tłumaczyli, że znaleźli 27-latkę w sklepie, a kiedy zdali sobie sprawę z tego, że jest pijana, zabrali ją do swojego domu, dopóki nie poczuje się lepiej. Jeden z aresztowanych mężczyzn z Bangladeszu przyznał, że odbył z kobietą stosunek seksualny, a potem ją zostawił i wyszedł.

https://www.wprost.pl/swiat/11267722/27-letnia-polka-zginela-w-grecji-szokujace-okolicznosci-znikniecia.html
#przegryw #p0lka
P.....n - aktualizacja w sprawie p0lki XD uchlała się i puściła z jakimś pajetem z ba...

źródło: 354210911_567121908950

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@Wodowy11:

Policja zatrzymała pod zarzutem uprowadzenia 32-letniego obywatela Bangladeszu. Mężczyzna miał już kupiony bilet za granicę.

Wygląda to jakby laskę spotkała krzywda, a nie dobra zabawa po alko, szkoda mi jej.
  • Odpowiedz
@Puszczanin: Mirki są #!$%@?. Laska może nie żyje lub jej się coś stało a całe mirko "puściła się to ma". No #!$%@? nawet gdyby się puściła, to zrobiła to z własnej woli i nie zmienia to faktu, że jest zaginioną osobą. Daleko mi do białorycerza, ale was #przegryw to już się #!$%@? śłuchać nie da...
  • Odpowiedz
za kilka lat, gdy Anastazja się wyszaleje, weźmie sobie cichego mirka Mariusza, informatyka_12k, który zupełnie nie będzie świadomy przeszłości swojej ukochanej. Znajomi na wspólnych grillach będą robili podś#!$%@?, Mariuszek nieświadomy będzie śmiał się z nimi. Nigdy nie będzie szanowany. Może ktoś się zlituje i po 10 latach mu powie przy piwie jak akurat Anastazji nie będzie w pobliżu. A może sama się wygada, wygarnie mu w kłótni?


@CXLV: anastazja jest
  • Odpowiedz
Jedna Niemka wstąpiła do ISIS i jedynie fartem, że miała starego który będzie próbował wyciągnąć dziecko z najgorszego gówna nie skończyła w obozie dla uchodźców


@Essagit123: Ja bym tak p0lek się nie czepiał, czytając historie na zachodzie to tam też pełno takich eur0pejek które mają nasrane w głowie tolerancją i tęczą - oczywiście jak się zdarzy tragedia to "biały mężczyzno ratónku"
  • Odpowiedz
@krolwsi: Ale oczywiście że puściła to ma tym bardziej z własnej woli, tak się traktuję nawet nie kobety a ludzi w tym kręgu kulturowym, człowiek to śmieć a szczególnie niewierna biała europejka
  • Odpowiedz
@Fantar: No teraz będzie że porwanie ale już jak dzwoniła to chłopaka to była gdzie indziej niż mówiła.. więc wsiadła dobrowolnie i co z tego że po alko, ja bym nie uznał tego za prowanie. Mi jej nie szkoda, bo czego się można po Bengalach spodziewać no ale fakt że to nie powinno się skończyć zabiciem i powinny dzikusy za to beknąć.
  • Odpowiedz
@Wodowy11: Ja doskonale wiem jak oni traktują kobiety i innych ludzi. Chodzi mi o to, żebyśmy nie byli tacy jak oni. Skoro oni traktują ludzi jak śmieci, my tego nie musimy.
  • Odpowiedz