Wpis z mikrobloga

Jakich kosmetyków do twarzy używają Mirki? Do tej pory jedyne czego używałem, to zwykły krem do twarzy nivea za 10 pln, czy ile to tam kosztuje i w sumie tyle. Znudziło mi się trochę już towarzystwo kolegów i trzeba zadbać o twarz, żeby znowu ruszyć na młode julki. Ewentualnie czy jakaś różowa się wypowie i podpowie, co najlepiej kupić, żeby utrzymać ładna skórę na twarzy.
#kosmetyki #higiena #uroda #dermatologia
  • 3
  • Odpowiedz
@Tonnyx: Ja obecnie mam taką rutynę:
Rano:
1) myje twarz jakimś łagodnym środkiem np. Cetaphil emulsja micelarna lub CeraVe nawilżająca emulsja do mycia twarzy
2) na oczyszczoną skórę twarzy nakładam serum antyoksydacyjne z witaminą C obecnie jest to Vichy liftactiv witamin c
3) po ok 10 min nakładam serum nawilżające (teraz jest to Vichy probiotic serum)
4) na to idzie krem nawilżający, którego rodzaj zależy od pogody i stanu skóry. Zazwyczaj jest to CeraVe emulsja nawilżająca, ale przy wysokich temperaturach wolę coś lżejszego jak Biotherm hyaluronic plump gel. Z kolei zimą gdy są mrozy lepiej sprawdzają mi się tłustsze, bardziej emolientacyjne kremy jak Lipikar La Roche Posay. Na zaczerwienioną skórę fajny jest LRP Tolerowane Rosaliac
  • Odpowiedz