Wpis z mikrobloga

@MateMizu: tak wiem xD juz to dawno obcykalem xd tyle jeszcze zniose, ale to gunwo co odwala mi sie tez na mirko xd jak chce wyslac komentarz, kliknac odpowiedz, spoiler Itd, chyba, ze sobie "recznie" zwieksze odleglosc (np scrollowaniem xD) danego przycisku, w ktory celuje, od belki xD
@Returned: Ja też klikam w wszystko tylko nie to co trzeba, a palców grubych nie mam xD. Zamiast wyślij to Mirko, zamiast wczytania komentów (bo są głupie strony) to wykopalisko, czasami sobie wyczyszczę to co napisałem. No wszystko, ale przynajmniej za to nie mogę sobie wybrać w opcjach spoileru/cytatu itp xD
@MateMizu: akurat ja jestem zwolennikiem stron. Latwiej mi znalezc cos, co widzialem, gdy z jakiegos powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) wywali mnie gdzies indziej. Ogolnie nienawidze infinity scrolla. Niech to sobie istnieje na fej zbukach xd ale fakt faktem, dobrze by bylo, gdyby przyciski dobrze "lapaly" xD
czasami sobie wyczyszczę to co napisałem


@MateMizu: o, to tez mi sie zdarza, ale I tak trzeba pochwalic, ze te input boksy maja funkcje zapamietywania w ogole, bo przed 2.0 chyba tego nie bylo, a z tymi zwariowanymi guzikami to bym usunal konto na 100% po pierwszym dniu update'u gdyby nie zapamietywaly tekstu, bo bym chyba 3/4 komentrzy nie byl wstanie wyslac xD. Jedyna zmiana na plus
a znacie ten ficzer, przez który odechciewa mi się przeglądać tu cokolwiek?


@ReduktorGowna: tak, znamy ten ficzer... tylko, że to nie ma nic wspólnego z Wykopem akurat.

To jest ficzer przegladarki Opera i możesz go wyłączyć w ustawieniach
Settings > Accessibility > Text wrap