Wpis z mikrobloga

  • 0
bez zmian, ofert dla juniorów wcale specjaliści potrzebni od zaraz


@RevangE: skupiam się właśnie nad ofertami dla specjalistów - w tym okresie w zeszłym roku na boardzie justjoin pojawiało się 6-12 ofert dziennie, a teraz po 2-3 wskakują tylko
  • Odpowiedz
@CamusVevo więc jednak ktoś musi weryfikować informacje od AI i zaimplementować integrację z istniejącymi aplikacjami/systemami tak, żeby nic się nie wysrało.

Taka osoba nazywa się programistą/DevOpsem.
  • Odpowiedz
skupiam się właśnie nad ofertami dla specjalistów - w tym okresie w zeszłym roku na boardzie justjoin pojawiało się 6-12 ofert dziennie, a teraz po 2-3 wskakują tylko


@glos_zenady: witamy z powrotem przed 2020 rokiem. BTW justjoin to obecnie słaby board, nawet nie idzie tam hybryd i stacjonarnych w danym mieście odfiltrować. Zaznaczam Poznań, a i tak dostaję zdalne z Katowic i Warszawy, z dojazdem raz na miesiąc. Nie wiem, co
  • Odpowiedz
@MtEverest ja tam wolę mieć kontrolę nad kodem ( ͡° ͜ʖ ͡°) dwa: dawanie dostępu do środowiska produkcyjnego, testowego i infrastruktury serwerowej/cloudowej oprogramowaniu third party musi być ciekawym zjawiskiem
  • Odpowiedz
@MtEverest: Obecnie na LinkedIn widzę najwięcej ofert, na nofluffjobs też mam ustawioną subskrybcje pod konkretną technologie i widełki to ok 5-6 ofert dziennie się pojawia
  • Odpowiedz
@glos_zenady: W ostatnim czasie dostaje kilka ofert tygodniowo, a wcześniej może z 1-2 miesięcznie, więc wydaje mi się, że firmy zaczynają odmrażac budżety. Teraz wakacje to też czas urlopów, więc jak nic nie #!$%@? na świecie bardziej to w 3 kwartale powinno być dość dużo ofert
  • Odpowiedz