Wpis z mikrobloga

Polskie banki są w całkowitej dupie. Teraz bankowcy próbują naganiać na ugody XD Bankowcy, ugody to trza było proponować dawno temu, a nie teraz jak szambo się wylało. Chyba tylko totalny frajer zgodzi się na te ugody, w sytuacji kiedy każdy sąd będzie po jego stronie - wystarczy iść do sądu.

To jest aż żałosne, że zagraniczna instytucja, zagraniczny sąd, TSUE, musi dbać o interesy Polaków, bo rodowite sądy patrzą tylko na to, żeby każdego Polaka wyruchać i wydoić z niego każdy grosz.

Ten kraj to mem.

Ciekawe czy niektóre banki klękną czy jak to będzie. Nastroje bankowców (czytając twitter) są bardzo pochmurne.

#nieruchomosci #gielda #bekazpisu #polityka
  • 13
Mam pytanie do któregoś z frankowiczow, czy te kredyty były jakoś promowane, reklamowane? Chodzi mi czy była jakaś twarz celebryta, ekonomista czy ktoś znany który występował w reklamach lub tv.
  • 13
@bin-bash: mordo, weź nie żartuj nawet, po to jest sąd, żeby złapać złodzieja za rękę. To, że pisiory chcą wyjść z Unii Europejskiej, aby móc już całkowicie gnoić Polaków i być przy tym absolutnie bezkarnymi, to tylko chora, autokratyczna mania jarka.

Nie bez powodu pisiory tak psioczą na Unię Europejską, bo to ostatni strażnik Polaków.

Jakby banki były czyściutkie, to dzisiaj nie poniosłyby sromotnej porażki przed TSUE.

Ten kraj to jest
@haha123 piedolenie tego typu, ze banki są w dupie i będą klękać, można było tez przeczytać na wykopie, gdy ogłaszano wakacje kredytowe. Banki sobie poradziły z wakacjami i tak samo poradzą sobie z frankowiczami, dlatego tez rynek zbytnio się tym nie przejął i nie zareagował jakimś załamaniem czy nawet korekta na notowaniach.
Polskie banki są w całkowitej dupie


@haha123: Ale wiesz że TSUE tylko przyklepało utarta praktykę polskich sądów, prawda?

I ze bank o największym portfelu frankówek jest juz dawno zdechły, prawda?

I że pozostałę banki dawno to gówno przerzuciły do banków hipotecznych, prawda?
Banki sobie poradziły z wakacjami i tak samo poradzą sobie z frankowiczami, dlatego tez rynek zbytnio się tym nie przejął i nie zareagował jakimś załamaniem czy nawet korekta na notowaniach.


@maniek74: Sektor to sobie z frankowiczami radzi od lat. Poza GNB nikt nie zatonął i już nie zatonie, o ile nie odwali się jakaś sroga katastrofa gospodarcza.
@haha123 Jestem po ugodzie. Dostałem od banku identyczne warunki jakie bym wygrał po kilkuletnim procesie i to bez moich kosztów kancelarii. Kredyt już wyzerowany i rozglądam się za czymś większym. Tak więc Mireczku nie uważam że jestem frajerem lecz wygrywem.
rynek zbytnio się tym nie przejął i nie zareagował jakimś załamaniem czy nawet korekta na notowaniach


@maniek74: bo fundy powoli wchodzą i wszystko skupują jak leci, jak zrobią dystrybucję kilkadziesiąt procent wyżej za rok to banki będą szorować po dnie , ale to nie tylko dlatego, kwestią czasu jest zmniejszenie się ilości banków na rynku , konsolidacje i jeszcze raz konsolidacje
To jest aż żałosne, że zagraniczna instytucja, zagraniczny sąd, TSUE, musi dbać o interesy Polaków, bo rodowite sądy patrzą tylko na to, żeby każdego Polaka wyruchać i wydoić z niego każdy grosz.


@haha123: sądy od dawna czekały na obiecaną przez PiS ustawę frankową, która nigdy nie powstała.
To jest aż żałosne, że zagraniczna instytucja, zagraniczny sąd, TSUE, musi dbać o interesy Polaków, bo rodowite sądy patrzą tylko na to, żeby każdego Polaka wyruchać i wydoić z niego każdy grosz.

@haha123: To polski sąd wysłał do TSUE pytanie prejudycjalne, którego efektem jest rzeczony wyrok, mój ty piękny umyśle xd