Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@programista15cm z tego co mechanik mówił, to, żeby gwarancja działała nawet przy zakupie i wymianie u niego, to musiałbym jeszcze m.in. wymienić osuszacz, zawór rozprężny, skraplacz i zrobić płukanie ukladu
@janemba: probuje Ci powiedziec, ze probujes oszedziec pieniadze w miejscu, w ktorym mozesz finalnie wepchnąć sie w koszta.

Szanse na to sa niskie, ale chcialbym Ci to podkreslic, bo mam wrazenie, ze nie jest to dla Ciebie oczywiste.
@janemba: mi sie kilka razy udalo zrobic tak jak probujesz, ale teraz daje sobie spokoj, bo szkoda mi czasu na dodatkowe przestoje ewentualne zwroty.

Btw teraz mi np robili silnik na gwarancji. Pierscien byl wadliwy i po 6 tygodniach remontu silnika i 3 tygodniach jazdy to dopiero wyszlo.

Wole nie wyobrazac sobie co by sie stalo gdybym sam kupowal czesci do tego remontu.

A tak normalnie wrocil do warsztatu na gwarancji
@janemba: ja bym z tych brał denso ale jak nie ma dużej różnicy cenowej (w co wątpię) to bierz oryginał
a gwarancję normalnie zachowujesz i nie słuchaj #!$%@? że coś tam bo akurat nie jest to szczególnie trudne żeby w razie czego zdemontować go i odesłać jakby się coś sypnęło