Wpis z mikrobloga

Mireczki, zapewne niektórzy z was tez stali przed tym pytaniem, co włączyć/pokazać swojemu rozowypasek żeby wkręcić i nauczyć ją grania? Sama powiedziała że chciałaby spróbować czegoś. Osoba praktycznie z zerowym skillem, podstawy poruszania sie wsad i operowanie na myszce poziom urzędnik. Kiedyś wiadomo jak każda dziewczyna grała w simsy. Coś lekkiego i ciekawego żeby nie znudziło, bez gore. Ostatnio spodobały jej sie wormsy na telefon, sporo razem graliśmy. Na razie mam pomysły na life is strange, stardew valley, brothers a tale of two sons, a hat in time. Wymagania sprzętowe bez ograniczeń.
#gry #kiciochpyta #pc #pcmasterrace #rozowepaski
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasmiros: Ori and the Blind Forest. Chwyciło bo bardzo podobała się jej grafika. Widać było ogromną różnicę w sterowaniu postacią między początkami a ukończeniem gry.
  • Odpowiedz
@kasmiros Moja przez life is strange się mega wkręciła w gierki i gramy sobie razem wymieniając się padem, razem ograliśmy już ( life is strange, life is strange before the storm, life is strange 2, martha is dead, cykl the dark pictures anthalogy) tera w kolejce czeka heavy rain, nie wiem czy któreś tytuły są tez na PC ale jak lubicie takie klimaty to cos się uda wybrać :) u mnie
  • Odpowiedz