Wpis z mikrobloga

Apropos nieudolnego szkalowania organizacji Zegarek Pies w tym znalezisku:

https://wykop.pl/link/7129299/watchdog-polska-przemowilo-w-sprawie-ich-poparcia-dla-nigdy-wiecej

Przypominam, że Szymek Marciniak przeprosił za wzięcie udziału w wydarzeniu powiązanym z polskimi mentzenami, rasistami, antysemitami, nacjonalistami xDD

A stowarzyszenie Nigdy Więcej niczego nie doniosło do UEFA:

https://www.goal.pl/liga-mistrzow/rafal-pankowski-nigdy-wiecej-wywiad-szymon-marciniak/

#polska #konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji #4konserwy #neuropa #sedziakalosz
spere - Apropos nieudolnego szkalowania organizacji Zegarek Pies w tym znalezisku:

h...

źródło: szymek

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
Antifa która leje innych za to, że im się nie podobają ich poglądy to nie jest to samo co faszyści.


@Darth_Gohan: Tyle, że te poglądy to: rasizm, ksenofobia i faszyzm. To nie są poglądy, które można sobie mieć.

https://en.wikipedia.org/wiki/Horseshoe_theory - Polecam się zapoznać.


@Darth_Gohan: xDDDDDDDDD Serio mi tu z podkową wyskakujesz? XDDDDDD

Czyli lesbijki które same należą do mniejszości nie mogą powiedzieć, że im nie pasuja transi którzy są kobietami
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Patrząc na to co pisze o Antifie to raczej nie widzi problemu.

@johny-kalesonny A z czym innym mam wyskakiwać jak dalej gadasz glupoty, że Antifa to nie jest problem bo bije Faszystów.

W sensie czy transfobia jest ok? No nie, nie jest ok. Ty mówisz o terfkach, nie per se o lesbijkach. Ruchy emancypacyjne osób LGBT są inkluzywne, nie opierają się na wyłączaniu mniejszości transseksualnych.


No właśnie sprowadzasz wszystko do
  • Odpowiedz
że obie skrajności na scenie politycznej - prawicowa i lewicowa - są szkodliwe dla społeczeństwa.


@mroznykasztan: To nie jest kwestia przynależności per se. Są po prostu szkodliwe ideologie: rasizm, seksizm, szowinizm, ksenofobia, totalitaryzm. I aktualnie większość z nich w zachodnim świecie leży w domenie prawicowców, ale np. w Chinach czy w Korei Północnej już jest inaczej.

A z czym innym mam wyskakiwać jak dalej gadasz glupoty, że Antifa to nie jest
  • Odpowiedz
Tak, dokładnie xD. Źródło: Dupa


@johny-kalesonny: No tak przecież w życiu nie byłem w Sztokholmie i nie mam żadnego znajomego Szweda. Ba, nie miałem nawet wspólnych znajomych Szwedów na ślubie kolegi xD
Także nie nie znam tego z ich relacji.

Tak samo nie masz żadnych raportów na temat no-go zones w tym kraju xD Proszę cię :)

Od kiedy za kogoś preferencje seksualne jest sie nazywany transfobem? xD Terfki mają inne
  • Odpowiedz
No tak przecież w życiu nie byłem w Sztokholmie i nie mam żadnego znajomego Szweda


@Darth_Gohan:

Wyrażenie dowód anegdotyczny ma dwojakie znaczenie:


1 dowód w formie anegdoty lub pogłoski jest nazywany anegdotycznym, gdy istnieje wątpliwość co do jego prawdziwości; sam dowód nie jest godny zaufania

2 dowód, który sam w sobie może być prawdziwy i weryfikowalny, użyty do osiągnięcia konkluzji, która z niego nie wynika, zazwyczaj przez dokonanie generalizacji na podstawie
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny:

to jest ten sam problem, co wyłapywanie nastolaktów przez prawicowych dzbanów po tęczowych marszach i bicie ich w uliczkach?

Ty serio to zrównujesz? xDDDDD


Czekalem na to. Wiesz, że te lewicowe głąby tak samo potrafią wyłapać ludzi po prawicowym marszu i im spuścić łomot? Wiesz, ze takie akcje się zdarzały? Czyli co wcale nie są podobni do tego co zwalczają? xD

Jest to cudowna anegdotka, ale nadal - anegdotka na
  • Odpowiedz
Wiesz, że te lewicowe głąby tak samo potrafią wyłapać ludzi po prawicowym marszu i im spuścić łomot? Wiesz, ze takie akcje się zdarzały?


@Darth_Gohan: Podasz jakiś przykład?

No tak przecież sami Szwedzi nie mają "Vulnerable areas" - https://www.thelocal.se/20211015/three-new-entries-added-to-swedens-list-of-vulnerable-areas Wcale nie ma no go zone.


@Darth_Gohan: A czym to się różni od starej warszawskiej Pragi? Albo poznańskiego Dębca? W sensie Ty serio wierzysz w to, że na ulicach Stockholmu toczy się
  • Odpowiedz
Wiesz, że te lewicowe głąby tak samo potrafią wyłapać ludzi po prawicowym marszu i im spuścić łomot? Wiesz, ze takie akcje się zdarzały?


@johny-kalesonny: Wrocław. W latach 2005-2010. Było kilka jak nie kilkanaście takich sytuacji. Był moment, że głowę zaczęła podnosić antifa, a kibice jakoś zeszli z ciśnieniem.

A czym to się różni od starej warszawskiej Pragi? Albo poznańskiego Dębca? W sensie Ty serio wierzysz w to, że na ulicach Stockholmu
  • Odpowiedz
Wrocław. W latach 2005-2010. Było kilka jak nie kilkanaście takich sytuacji. Był moment, że głowę zaczęła podnosić antifa, a kibice jakoś zeszli z ciśnieniem.


@Darth_Gohan: A coś udokumentowanego, czy znowu anegdotki? O antifie w Polsce to w ogóle nie ma nic, bo antify w Polsce de facto nie ma - jest kilka osób w Warszawie i tyle. Za to nacjozjebów jest serio ogrom, w każdym mieście, a przypadki pobić są praktycznie
  • Odpowiedz