Wpis z mikrobloga

Tez tak macie, ze lezycie w nocy i fantazjujecie o tym, ze jakbyscie zrobili cos inaczej w przeszlosci, to byscie teraz nie byli tu gdzie jestescie i nie cierpieli. Mnie takie myslenie uspokaja. Tak jakbym mogl cofnac czas i zyc z tym co sobie wymyslilem. Ale to tylko mysli, a czasu nie cofniesz. #przegryw #depresja
  • 18
  • Odpowiedz
@podawacz97: Wiem że #!$%@? głupotę, ale spójrz na to z tej strony:
A jakby tak pomyśleć, co mogę zrobić teraz, postawiając się mentalnie jako ty z przyszłości? xD
  • Odpowiedz
  • 1
@H0nney: czy jak zbierzemy z tego klubu wszystkie osoby i zrobimy jakas wioske, miasto, panstwo. To czy bedziemy mogli zaczac wszystko od nowa i bedzie nam latwiej, bo bedziemy sie rozumiec?
  • Odpowiedz
@podawacz97: Tak w ogóle jestem pewien, że jakbyś stworzył taką społeczność, to i tak uformowałyby się naturalnie elity, chady, etc. Po prostu kto ma mniej zryty łeb/bardziej manipuluje
  • Odpowiedz
@podawacz97: A może zamiast tego po prostu być kolegami? Można se ponarzekać nawzajem, pogadać. I jak fajnie jest to po prostu wiedzieć że jest ktoś z kim możesz porozmawiać.
  • Odpowiedz
  • 0
@H0nney: Tak. to dzialalo. Cale lata. Tylko ja jestem juz na etapie, gdzie moglbym tylko uciec i sprobowac wszystkiego od nowa. Ale wspomnienia i tak beda mnie przesladowac, a w grupie takich osob, ktore tez wszystko stracily byloby latwiej sie wspierac i podniesc na duchu.
  • Odpowiedz
@podawacz97: Nie, już padła odpowiedz w Westworld a ja sam do tego doszedłem wcześniej - jeśli jesteś spier*ony to w każdym życiu życie sobie jakoś spi*dolisz, jeśli byś chciał swoje życie przeżyć inaczej to zawsze znajdą się elementy na ktore nie będziesz przygotowany i to zawalisz, ja wolałbym obserwatorem życia gdzieś tak ze 3-4 tysiące lat temu, napić się piwa w Babilonie, zobaczyć jak to naprawdę było
  • Odpowiedz
  • 0
@kanabiss: to prawda, ze jestem #!$%@?, ale przy kazdej #!$%@? akcji ktos musial dac impuls. Czyli np. Zyjesz sobie spokojnie nie masz ochoty na cos nidgy o tym nie myslisz, ale jak ktos ci to zaoferuje to zaczynasz ro robic. Jak np. Papierosy, alkochol, narktyki. Jak zyjesz w niewiedzy, to zadko sam z siebie sprobujesz. U mnie to zawsze byly jakies klotnie. Dopoki nikt mi sie nie wcinal z jakimis #!$%@?,
  • Odpowiedz