Wpis z mikrobloga

@Padoks zgaduję: uważają że dodatek będzie tak zły jak podstawka w momencie wyjścia, renoma cdp poleci na łeb na szyję ponownie razem z cenami akcji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Keris na moje szczyt będzie w okolicach lipca/sierpnia, a na pewno jeszcze urośnie przed wypuszczeniem dodatku który jest 26.IX.
Do tego czasu będą wypuszczone gameplaye, materiały od youberow dlatego trochę się dziwię jak czytam że ktoś chce sprzedawać już teraz. Chociaż jak ktoś wchodził 30%-40% temu to rozumiem
  • Odpowiedz
@Padoks To może działać podobnie jak z podstawką gdzie zarówno hype, oczekiwania jak i ceny akcji rosły. A co do słabego startu dodatku, wydaje mi się że nie mogą sobie na to pozwolić i OSOBIŚCIE UWAŻAM. Że nie będzie tak źle.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Rodrigo__Caceresa no okej ale dlaczego ma być ta korekta, tego nie rozumiem , skąd takie przeczucie u użytkowników tutaj . Zauważ że od premiery cyberpunka na Netflix we wrześniu akcje do listopada w 3 miesiące wzrosły o około 60%.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Keris mi się wydaje że będzie to udany dodatek osobiście. Nie ograniczają ich konsole starej generacji, recenzenci którzy krytycznie podchodzili do podstawki piszą o plusach dodatku. Liczę na śmiało 180zl na akcje.
OCZYWIŚCIE mogę się mylić i jest to tylko moje zdanie, nie mówię że słuszne
  • Odpowiedz