Wpis z mikrobloga

@TomSz: gratulacje :) Klipsh -> bardzo dobry wybór :) cos czuje że będzie dolby atmos 5.1.2? (po głośnikach instalacyjnych tak mysle :)

jaki amplituner wybrałeś? coś ze stajni Marantz'a?
  • 0
@dreedziu: 7.2.2, reszta idzie drugą paletą ;) Denon AVC-X4700H więc jest możliwość rozszerzenia do 7.2.4. Od zawsze miały być Klipsche z serii RP, ale ostatecznie downgradowałem do R.
@TomSz: bardzo fajnie chętnie bym wpadł na odsłuch ;-)

ja u siebie mam 5.1.2 - ale to ze wzgledu na wielkość pomieszczenia wiecej nie da rady:) Suby tez Klipsche ? mi sie ostatnio udało nabyc Paradigm ps-1200 - z czystym sumieniem polecam mimo że to już leciwa konstrukcja
  • 0
@ksiak: 25m2 dedykowane pod kino, raczej powinno być dobrze. Jak robiłem research to największy problem jaki niby mam to, że ustawiam na projektorze za duży ekran ;)

@dreedziu: wszystko brałem z Klipscha bo podoba mi się estetyka i moje OCD by mi nie pozwoliło brać czegoś z innej beczki :) dwa suby R-121SW
@TomSz: gratulacje zajebistego sprzętu! Sam klipscha póki co w konfiguracji 5.1, ale powiedzieć że jestem zadowolony to jak nie powiedzieć nic ( ͡º ͜ʖ͡º) btw jak wrażenia?
  • 1
@mekekeke: ogólnie to jeszcze centralny i drugi subwoofer nie przyszły :/ przeszedłem z kina które kosztowało 800zł na to gdzie same kable tyle kosztowały, a brałem budżetowe więc różnica pewna jest ;)
  • 1
@mekekeke: już mniej więcej wszystko z audio ogarnąłem, naoglądałem się filmów z dolby atmos i innych znanych z dobrego audio i jestem bardzo zadowolony ;) A może będzie jeszcze lepiej bo jeszcze będę pianki w punktach odbicia montował i grube zasłony przy oknach.
U mnie najwięcej w akustyce wniosły właśnie grube zasłony w oknach + dywan. Całkiem inne doznania. Teraz zbieram na nowego ampi, bo jednak odstaje od reszty