Wpis z mikrobloga

Podobno według nieoficjalnych informacji Kukiz ma wystartować z listy PiSu.

Jeżeli to okaże się prawdą, to nie ogarniam strategii Kaczyńskiego. Ktoś mógłby powiedzieć, że chodzi o przejęcie elektoratu Kukiza, ale moim zdaniem nikt tego gościa w tym kraju już nie bierze na poważnie, więc Kukiz na listach PiSu nie wpłynie na wzrost poparcia.

W dodatku Kukiz moim zdaniem może nie być do końca wierny Kaczyńskiemu (chyba, że będzie miał świadomość, że od tego zależy jego miejsce na listach w następnych wyborach) i jak mu coś odwali, to wypnie się na Kaczyńskiego, co może mieć wpływ na utrzymanie większości w sejmie, PiS i tak ma już problem z Suwerenną Polską.

Nie wiem o co chodzi Kaczyńskiemu, ale ja na jego miejscu nie brałbym Kukiza na listy.


#polityka #bekazpisu #kukiz #4konserwy
maciorqa - Podobno według nieoficjalnych informacji Kukiz ma wystartować z listy PiSu...

źródło: comment_1623663529pGXEDupUR0Gv6yNCYakvRq

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@maciorqa: Wiele mozna zarzucic kaczynskiemu ale nie brak wyrachowania. Ciastek bez kaczora istnial nie bedzie. Wiec kaczor kupuje sobie kolejnego zolnieza.

A patrzac jak sie to kreci to moze byc tak ze nawet jeden gos w sejmie bedzie decydowal.

Kaczor wie ze jak ciatek podskoczy to wyleci - a on wyleciec nie chce.
  • Odpowiedz
@maciorqa: A ja myślę że Jaro ma w dupie ciastka tylko Kupię lata jak mucha wokół ogona i sam się wprasza. Bez tych 3 glósów PiS ma większość sejmową. Postulatów nie będzie bo po co Jarek ma małżeństwo z Zi0brą z rozsądku a nie z Kukizwm. Yaro traktuje kukizy przedmiotowo i tyle póki ma wartość to korzysta a potem wyrzuci i rozwali od środka jak partię Gowina. Yaro imperator Kukiz minus
  • Odpowiedz