Wpis z mikrobloga

@shinman szkoda, ale przynajmniej uczciwie zakomunikowane. Wątpię żeby Jarek na siłę trzymał klub w swoich rękach bo z biznesowego punktu to posiadanie klubu nigdy nie jest dochodowe. Ja tam wierzę w Jarka i jego sposób zarządzania i mam nadzieję, że w końcu zbuduje prawdziwe i profesjonalne podwaliny pod funkcjonowanie klubu. Marzy mi się ścieżka Borussi gdzie w ciągu 10 lat od bankruta doszli do mistrzostwa i finału LM
@shinman: aha i na marginesie, jeśli faktycznie była jakaś firma gotowa wpompować w Wisłę kasę, to Jarosław popełnia właśnie gigantyczny błąd. Wszystko, co złego wydarzy się od teraz w Wiśle (a może się dziać niemało) obciążać będzie wyłącznie jego, wizerunkowo i poniekąd finansowo. Gość się chyba za bardzo zachlysnął całą otoczką i uwielbieniem części kibiców, a ich łaska na pstrym koniu jeździ - kilka wpadek i będzie go cały stadion lżył.
@Aerwin od kiedy wykop się zepsuł, to w sumie Twitter stał się takim źródłem informacji o Wiśle w moim przypadku. co prawda poziom nie jest ani wysoki, ani niski, jest średni bo niektórzy są całkiem spoko, ale są różni odklejency jak 'wychowany na x' xD których się czyta niczym multisamuelsona na wykopie xD
  • 0
@hufsa: gdzieś czytałem, że ten inwestor rozważał wejście do Wisły lub Śląska. Wisła miała być priorytetem. Jeśli ktoś wejdzie teraz to Śląska to imo Jarek nie blefował. Też w sumie nie wiem po co miałby to robić, chyba, że przed swoją żoną żeby jej tłumaczyć dlaczego znowu musi dołożyć do klubu :)